BAŞAK A ÖN YÜKLEYİCİ (RTC TARIM)

bahar da aldıgımız başak a pancar yuklemek ıcın ıkıncı el on yukleyıcı aldık. fıyatı 4500 tl. cıft ılavelı kamyona rahat yukleme yapıyormus .

Uploaded with ImageShack.us

hazır sanayıdeyken arka ısık da tamırı ve bıcı bıcı

ve BAŞAK artık yuvasında

Ynt: BAŞAK A ÖN YÜKLEYİCİ (RTC TARIM)

hadi hayırlı olsun :) yalnız o kepçe çok uzun yarım metreden fazla daha uzun. ben kepçeli 768 kullandım kazanı son fotodaki gözüken kıvrım yerinin oralardaydı ve tavuk kemresi sardığım halde biraz meyilli yerlerde motor tutunamıyodu arkalar kaçırıyodu. ki sardığım kamyonda volkanların kamyon kasası kadardı. gerçi biraz zor yetişiyodu ama yapçak bişey yok. :) arkaya ağırlık takılmazsa kesin kalkar gibime geliyo biraz ağır yüklerde :S ok-*-s

rocky link=topic=57955.msg622164#msg622164 date=1345193885' Alıntı:
hadi hayırlı olsun :) yalnız o kepçe çok uzun yarım metreden fazla daha uzun. ben kepçeli 768 kullandım kazanı son fotodaki gözüken kıvrım yerinin oralardaydı ve tavuk kemresi sardığım halde biraz meyilli yerlerde motor tutunamıyodu arkalar kaçırıyodu. ki sardığım kamyonda volkanların kamyon kasası kadardı. gerçi biraz zor yetişiyodu ama yapçak bişey yok. :) arkaya ağırlık takılmazsa kesin kalkar gibime geliyo biraz ağır yüklerde :S ok-*-s

ok-*-s Aynen.. OLması Gerekenden Baya Uzun..

rocky link=topic=57955.msg622164#msg622164 date=1345193885' Alıntı:
sagolasın ... arkasına agırlık takacagız... ortadan bolunmese barı :D :D

Biraz fazla uzun geldi bana da ertaç :D bizim 285de de vardı yalnız biraz güç problemi yaşanıyor sanırsam kepçe aynı mantık,yani demek istediğim boşken kamyon kasasına rahat çıkar ama bir de doluyken denemek lazım :D inşallah problem çıkarmaz hayırlı uğurlu olsun

agrolux75 link=topic=57955.msg622170#msg622170 date=1345194831' Alıntı:
hayırlı olsun
bizim deutz aldığımız yerdede var ön yükleyicili başak kendi kullanıyo
bazen biz kullanıyoz kepçelik iş olduğu zaman bazen arkası kalkıyo
sagolasın
Çağrı link=topic=57955.msg622171#msg622171 date=1345195104' Alıntı:
Biraz fazla uzun geldi bana da ertaç :D bizim 285de de vardı yalnız biraz güç problemi yaşanıyor sanırsam kepçe aynı mantık,yani demek istediğim boşken kamyon kasasına rahat çıkar ama bir de doluyken denemek lazım :D inşallah problem çıkarmaz hayırlı uğurlu olsun
sagolasın cagrı ıns. cıkarmayacak :D gonul ısterkı alparslandan yaptıralım ama butce bellı bır basak parası da verılmezkı kepceye :D
omerfarukkoc link=topic=57955.msg622200#msg622200 date=1345201201' Alıntı:
Hayırlı Olsun Bilader :)
Kepçe Hakkaten Uzunmuş, Arkalar Kalkmasın Diye Arkaya Ağırlığı Doldurup Ortadan Bölmeyin de Motoru :D
Kolay Gelsin :)
sagolasın omer . pancar sezonu acılınca konu acabılrım BASAK BOLUNDU dıye :D

hayırlı olsun ertaç gerçekten uzunmuş :D Aman dikkat et altına pek yanaşma kafana pancar düşer.zaten bu ön yükleyicili motorların kaderi kafasına pancar düşmesi :D hertarafı eğilir garibin

hayırlı olsun genelde bu kepçeler başak ve steyr marka traktörlerde görüyorum sebebi nedir bileniniz varmı en iyi randıman bu traktörlerde mi alınıyo