New holland TT50 vites topuzu sorunu.

11.03.2012
1,156
7

Arkadaşlar bugün ayçiçegi yüklü tarladan yola çıktım vitesi 2 den 3 e atarken vites topuzu elimde kaldı.kırılmadı ama çıktı sonra yeniden taktım taktıktan sonra 1 kere daha çıktı şimdi yeniden taktım makine evde yatıyor.çıkmaması için neyapmamız lazım?

Ynt: New holland TT50 vites topuzu sorunu.

wood link=topic=58084.msg623801#msg623801 date=1345814302' Alıntı:
Arkadaşlar bugün ayçiçegi yüklü tarladan yola çıktım vitesi 2 den 3 e atarken vites topuzu elimde kaldı.kırılmadı ama çıktı sonra yeniden taktım taktıktan sonra 1 kere daha çıktı şimdi yeniden taktım makine evde yatıyor.çıkmaması için neyapmamız lazım?

Sorunu tam olarak anlayamadım kardeşim vites demirinin o en alttaki plastik yerden mı çık tı yoksa o tuttuğumuz yerden mi :S :S :S :S

O parça biraz sert ise hırdavatçılarda satılan köpük malzemeden sık içine kuruyunca sağlam olacaktır ama önemli nokta şu kuruyunca o parçayı çatlatabilir.

ya şimdide kuvetli asılınca çıkıyor.yokdaç ıkacak diye korkuyorum.Erkunt o kadar cart curt etmesine rahmen hiçbişey olmadı bu daha 2. günden arıza.

Eeee zamanında çok tartışmalar çıkmıştı üretimleri kalite vs vs diye. Ama görüyorsun daha 2. gününde ne olmuş. Sorun ister büyük olsun ister küçük. Bir tas çorbaya bir ufak sinek düştüğü zaman nasıl mide bulanırsa buda böyledir. Allah korusun insanın dikkatini dağıtıp kazada yaptırabilir.

doganbey1 link=topic=58084.msg624048#msg624048 date=1345898222' Alıntı:
Eeee zamanında çok tartışmalar çıkmıştı üretimleri kalite vs vs diye. Ama görüyorsun daha 2. gününde ne olmuş. Sorun ister büyük olsun ister küçük. Bir tas çorbaya bir ufak sinek düştüğü zaman nasıl mide bulanırsa buda böyledir. Allah korusun insanın dikkatini dağıtıp kazada yaptırabilir.

kalite lidir bizdek ki niye çıkmıyor 5 senedir sadece İSTİSNA slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s

cesur631 link=topic=58084.msg624120#msg624120 date=1345914712' Alıntı:
kalite lidir bizdek ki niye çıkmıyor 5 senedir sadece İSTİSNA slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s

ya istisnada ben hayatımda kaç tane traktör kullandım böylesine ilk kez rasladım.çekişine diyecek lafım yok ama vites topuzunu bi görseniz.plastik vitesin ucundaki topuzla demir vites kolunu birlikte tutan ne vida var ne bişey.demirin üstüne emanetten takıp göndermişler vites topzunu.

wood link=topic=58084.msg624241#msg624241 date=1345969810' Alıntı:
ya istisnada ben hayatımda kaç tane traktör kullandım böylesine ilk kez rasladım.çekişine diyecek lafım yok ama vites topuzunu bi görseniz.plastik vitesin ucundaki topuzla demir vites kolunu birlikte tutan ne vida var ne bişey.demirin üstüne emanetten takıp göndermişler vites topzunu.
:D bikeresinde benimde elimde kalmıştı bidaha yukarı asılmadan geçirdim :D ama seninki çok gevşek herhalde :S

rocky link=topic=58084.msg624246#msg624246 date=1345970228' Alıntı:
:D bikeresinde benimde elimde kalmıştı bidaha yukarı asılmadan geçirdim :D ama seninki çok gevşek herhalde :S

Yok yine senin motorda 66s lerin şanzumanı var onların vites geçişleri yumuşak.Bunlarınki kazık gibi :D

hacimmet link=topic=58084.msg624281#msg624281 date=1345998089' Alıntı:
japon sür ;D ;D ;D ))) )))

tek çare o :D