traktörde , NEW HOLLAND mı ? CLAAS mı ?

Ynt: traktörde , NEW HOLLAND mı ? CLAAS mı ?

bencede Claas dünya sıralamasına en yakın zmnda grmiş olan bir marka Traktör sektöründe..New Hollandı bu sıralar çok durgun görüyorum..hiçbir hareketlilik yok....Claas için söyliyeeceğimm. kendini şimdiden kanıtlamışş geeceğin Fendt gibi Teknolojik ve John Deere kadar güvenilir ve güçlü bi marka olarak kendini ortaya çıkaracağına inanıyorum...

sawyer link=topic=6531.msg68990#msg68990 date=1219732410' Alıntı:
bana göre fark yok
ben hala FENDT VE DİĞERLERİ diyorum
Konu fendt değil.her konuyu fendt ' e bağlamamaıza da gerek yok.bu sitede 20 ' ye yakın traktör markası var.Burada herkes hepsinden bahsetmekte özgür.Burası ne fendt ' in,ne claas ' ın,ne de diğerlerinin sitesi.Burası her markayı,her ili,ilçeyi vs... temsil eden bir ziraat sitesidir...

ÇağRı link=topic=6531.msg69095#msg69095 date=1219765082' Alıntı:
Konu fendt değil.her konuyu fendt ' e bağlamamaıza da gerek yok.bu sitede 20 ' ye yakın traktör markası var.Burada herkes hepsinden bahsetmekte özgür.Burası ne fendt ' in,ne claas ' ın,ne de diğerlerinin sitesi.Burası her markayı,her ili,ilçeyi vs... temsil eden bir ziraat sitesidir...
benim düşüncem o
bana göre farkları yok

sawyer link=topic=6531.msg69097#msg69097 date=1219765185' Alıntı:
benim düşüncem o
bana göre farkları yok
Sadece hatırlatmak istedim.Bu aralar çoğu konu amacından sapıyor.Sizin bu yorumunuz üzerine çıkıp başkası fendt ' i kötüler,sonra nerde kaldı nh veya claas.Lütfen daha sağduyulu yorumlar yapalım...

ÇağRı link=topic=6531.msg69101#msg69101 date=1219765301' Alıntı:
Sadece hatırlatmak istedim.Bu aralar çoğu konu amacından sapıyor.Sizin bu yorumunuz üzerine çıkıp başkası fendt ' i kötüler,sonra nerde kaldı nh veya claas.Lütfen daha sağduyulu yorumlar yapalım...
afedersin o zaman, gerçektende konular bu ara çok sapıyor