DLG' nin anketinde Almanya'da En İyi Tarım Teknolojisine Sahip Firma Hangisi?

Sizce DLG' nin araştırdığı Almanya'da En İyi Tarım Teknolojisine Sahip Firma Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar bu sorduğum sorunun cevabını ben biliyorum. Sizce hangi firmadır. Merakımdan sordum. Bakalım sitemizdeki üyeler de doğru firmayı seçebilecek mi? Bu ankette Almanya ' daki en iyi 10 firma yer alıyor. Ama ben sizin için 5 ' e düşürdüm....;)

Ynt: Sizce DLG' nin yaptığı Avrupada En İyi Tarım Teknolojisine Sahip Firma Hangisi?

tarım teknolojisi değince ..traktör teknolojisi anketi olsaydı yorum yapardım....hasat makinalar ve ekipmanlar hakkında yeterli bilgim yok...

Ynt: DLG' nin anketinde Almanya'da En İyi Tarım Teknolojisine Sahip Firma Hangisi?

Traktörle sınırlı kalmayalım. Teknolojiyi üreten firma her alanda üretir... Bu anketler o kriterler göz önüne alınırak sonuçlanıyor....

Ynt: DLG' nin anketinde Almanya'da En İyi Tarım Teknolojisine Sahip Firma Hangisi?

bence Claas
çinki Claas biçer döver ve balye makinasında kendini kanıtlamış bikere traktörde de görüldüğü gibi çok iddialı
bu anket Avrupa yerine Amerikada olsaydı Case-İH derdim ama Case-İH Avrupada daha yeni...
Case-İH Avrupada yeni olmasına rağmen Fendtten daha üstün :D

POYRAZLI SALİH link=topic=6532.msg68940#msg68940 date=1219699205' Alıntı:
bence Claas
çinki Claas biçer döver ve balye makinasında kendini kanıtlamış bikere traktörde de görüldüğü gibi çok iddialı
bu anket Avrupa yerine Amerikada olsaydı Case-İH derdim ama Case-İH Avrupada daha yeni...
Case-İH Avrupada yeni olmasına rağmen Fendtten daha üstün :D
atılla abı seymen sınırları zorluyor ne dersin

ağır abi link=topic=6532.msg68944#msg68944 date=1219699449' Alıntı:

sınırlarını zorluyor derken neyi kasdediyorsun ???
son 2 haftadır Fendti yere göğe sığdıramaz oldunuz... madem fendt okadar ahım şahım bi makine üretiyor neden dünya genelinde sadece almanyada üretim yapıyor neden John Deere kadar satış yapamıyor
Fendt Trisix i neden 2009da üretime geçecek daha önceden neden üretime geçmedi ??? Dünya piyasasında daha önceden yüksek güce sahip traktörlere gerek yokmuydu ???

sırf bu yüzden Atilla abi ile bağlantı kopacaksa buyursun yok ben bi marka için kardeşimi kırmam derse kapım açık buyursun...

POYRAZLI SALİH link=topic=6532.msg68954#msg68954 date=1219700090' Alıntı:
son 2 haftadır Fendti yere göğe sığdıramaz oldunuz... madem fendt okadar ahım şahım bi makine üretiyor neden dünya genelinde sadece almanyada üretim yapıyor neden John Deere kadar satış yapamıyor
Fendt Trisix i neden 2009da üretime geçecek daha önceden neden üretime geçmedi ??? Dünya piyasasında daha önceden yüksek güce sahip traktörlere gerek yokmuydu ???

sırf bu yüzden Atilla abi ile bağlantı kopacaksa buyursun yok ben bi marka için kardeşimi kırmam derse kapım açık buyursun...
ya kardesım sende havadan nem kapıyorsun olmazkı boyle cnm her sakann altında mutlaka bı huzursuzluk cıkartıyon ıyıkı bırsey dedık tmm bundan snra sennle ırtıbatı keselım

POYRAZLI SALİH link=topic=6532.msg68954#msg68954 date=1219700090' Alıntı:

salih, sen kendindemisin ...seninle hiç bir ilgisi olmadığını resmi gazetedemi yayınlatalım... kendi düşüncem..seninle alakası olsa hiç çekinmeden yazarım kardeşim...

ağır abi link=topic=6532.msg68957#msg68957 date=1219700270' Alıntı:
ya kardesım sende havadan nem kapıyorsun olmazkı boyle cnm her sakann altında mutlaka bı huzursuzluk cıkartıyon ıyıkı bırsey dedık tmm bundan snra sennle ırtıbatı keselım

benim senle pekbi irtibatım yok zaten
hatırlarsan Çağrının başlattığı bi anket wardı Aramızdan Başbakan Çıksa... konusunda senle bi atışmıştık ogünden sonra zaten senin söylediğin herşeyi ciddiye alıyorum

ben bu lafa alınırım artık gerisi sana kalmış...

atilla link=topic=6532.msg68967#msg68967 date=1219701498' Alıntı:
salih , sakin olmak erdem sahibi olmaktır...bu konu kapanmıştır....

sakin olmak ??? bana pek uymuyor ama uymaya çalışırım... inşallah burda kapanır.

biri bana -rep vermiş acaba kim...

POYRAZLI SALİH link=topic=6532.msg68965#msg68965 date=1219701225' Alıntı:
benim senle pekbi irtibatım yok zaten
hatırlarsan Çağrının başlattığı bi anket wardı Aramızdan Başbakan Çıksa... konusunda senle bi atışmıştık ogünden sonra zaten senin söylediğin herşeyi ciddiye alıyorum

ben bu lafa alınırım artık gerisi sana kalmış...
senın anlayıs tarzın bu demk yanı bırak meclıse gıtmeyı senden ne koy olur nede kasaba demıslerdı pek lavbalı olma onla dıye ama ben dınlemedım bataklıga atılan bır tas parcası gıbısın çirpidikte pislik bulastırıyorsun insanın üzerine senın dogrularınla bas basa bırakıyorum

ağır abi link=topic=6532.msg68969#msg68969 date=1219702052' Alıntı:
senın anlayıs tarzın bu demk yanı bırak meclıse gıtmeyı senden ne koy olur nede kasaba demıslerdı pek lavbalı olma onla dıye ama ben dınlemedım bataklıga atılan bır tas parcası gıbısın çirpidikte pislik bulastırıyorsun insanın üzerine senın dogrularınla bas basa bırakıyorum

kim söylemişti bana isim ver...
benim tarzım bu beğenmiyorsan karışma

POYRAZLI SALİH link=topic=6532.msg68970#msg68970 date=1219702225' Alıntı:
kim söylemişti bana isim ver...
benim tarzım bu beğenmiyorsan karışma
senın gucun ancak benım popülerliğimi düşürmege yetr demın yazdın kım dusurdu benımkını dıye ama kesın benm gunahımı aldın hakkımda ne dusunursen alllh sana kat ve katını versın

ağır abi link=topic=6532.msg68971#msg68971 date=1219702506' Alıntı:
senın gucun ancak benım popülerliğimi düşürmege yetr demın yazdın kım dusurdu benımkını dıye ama kesın benm gunahımı aldın hakkımda ne dusunursen alllh sana kat ve katını versın

ilk başta seni düşünmedim ama bundan önce yazdığın yoruma dayanarak - rep verdim

benim anlamadığım burda niye konuya Atilla abiyi karıştırıyorsun ??? amacın ne ???

POYRAZLI SALİH link=topic=6532.msg68972#msg68972 date=1219702644' Alıntı:
ilk başta seni düşünmedim ama bundan önce yazdığın yoruma dayanarak - rep verdim

benim anlamadığım burda niye konuya Atilla abiyi karıştırıyorsun ??? amacın ne ???
atılla abı orada verdı cvp bı oku derım nedek ıstedıgımı anlarsın tabı anlayabılırsen (sen zahmet etme ben anlatayım yanı salıh fendt e yuklenıyor arka cık babında)ama sen gıttın dalllndırdın budaklandırdın yıne herzamnkı yaptıgın gıbı

-rep konusuna gelıncde yuttum merak etme eger +rep e cok ıhtıyacın vrsa sana yemın edıyorum her24h sonunda bır yukselteceyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...