ERKUNT - ÜNER TRAKTÖR STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

ERKUNT - ÜNER TRAKTÖR STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

28/08/2012

Arkadaşlar dün havanın yağışlı olması nedeniyle ayçiçek hasatına ara verdiğimiz için Çorlu Tarım Fuarı 2012 ' yi ziyaret etme fırsatı buldum. Fuara katılımcı firmalar yoğundu. Özellikle tarım aletleri alanında yoğun katılım ve çeşit vardı. Traktör firmalarının çoğuda fuarda yer alıyordu. Fakat model çeşitliliği fazla yoktu. Fuarda en çok ilgi çeken aletler pinokyo denilen patlatmalar, potinger denilen disk tillerlar ve mikserlerdi. Bunlara yoğun ilgi vardı. Bizde yeni tip merdaneli çizel almak için birkaç firma ile görüştük. Fakat fuarda yer almayan bir firmada karar kıldık. İleriki günlerde alma ihtimalimiz yüksek. Şimdi sizler ile fuardan fotoğrafları paylaşıyorum. Bu fotoğraflarda Erkunt - Üner Traktör Standını göreceksiniz. Açıkçası fuarda Erkunt ' ta beklediğimden daha çok ilgi vardı. Yeni Erkunt ' lar milletin baya ilgisini çekmişti. Bizde baya inceledik. Bayilerde hemen bilgi vermek için geldikleri için stand pek boş kalmıyordu...;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: ERKUNT - ÜNER TRAKTÖR STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

ellerin dert görmesin kardeş çok faydalı oldu bu paylaşım
yalnız merak ettiğim bu yeni modellerde intercoll, yağ soğutucu filan var bunları temizlemek için açılabilirmi yoksa hepsini bir birine sabitlemişlermi

bildiğim kadarı ile sabit muzaffer abi bugün erkunt bayii ye gidemedim fırsatım olmadı yoksa senin için detaylı bir inceleme yapacaktım :)

delihan link=topic=58183.msg625282#msg625282 date=1346279245' Alıntı:
bildiğim kadarı ile sabit muzaffer abi bugün erkunt bayii ye gidemedim fırsatım olmadı yoksa senin için detaylı bir inceleme yapacaktım :)

bencede sabite benziyi

canın sağolsun kadir kardeşim sağlık olsun o kadar önemli değil

piyasada o kadar traktör dolaşıyorki hangisini furacağımu aman alacağımu şaşırdım bide fendt çıkmış uzaydanmı gelmiş neymiş :) :) :)
pacağunu kıracağum ipnenin aklımı çeliyi :S :S :S :S :S ben haşmet alacam o da beni al diyo kerata

Erkunt klasiği dönen traktör yine fuarda :D kısmette far değişikliği yapılmış çok pörtlek gözlü olmuş ;D Paylaşıma tşk.

sağ kaldırma kolunun hidrolik olanları dolayısıyla içeriden kontrollü olanlar 3 adım önde benim için.Güzel paylaşım teşekkürler abi.Sırf bu ayar için 240 a bi sistemi yaptırasım geliyo.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

_ÖzGüR_ link=topic=58183.msg625270#msg625270 date=1346277839' Alıntı:
güzel paylaşım o kıymet bi depo mozotu yemiştir koca gün döndü durdu o platformun üstünde :D

İlgi çekecek ya. Varsın yaksın...:D

şerefli1 link=topic=58183.msg625278#msg625278 date=1346278991' Alıntı:
yalnız merak ettiğim bu yeni modellerde intercoll, yağ soğutucu filan var bunları temizlemek için açılabilirmi yoksa hepsini bir birine sabitlemişlermi

Sabit sanırsam. Dikkat etmedim.

güzel paylşım eline sağlık birşey soracam yalnız bu yeni modellerin ince lastikli vesiyonları mı yoksa jant tiplri mi değişmiş?
şerefli1 link=topic=58183.msg625278#msg625278 date=1346278991' Alıntı:
hepsi birbirine sabit intercol.radyatör mazot soğutma üçüde birbirine sabitlenmiş bu neenle radyatöre hava tutmak oldukça zor intercol önden kapatıyor aradan hafif bir boşluk var

phantomerkunt link=topic=58183.msg625536#msg625536 date=1346357073' Alıntı:
güzel paylşım eline sağlık birşey soracam yalnız bu yeni modellerin ince lastikli vesiyonları mı yoksa jant tiplri mi değişmiş?

Trakya ' da dar tekerlekli modelleri tutuluyor diye sanırsam bu şekilde getirmişler...

Erkunt standından bir görevli ile biraz sohbet ettik , sanırım Tekirdağ bayisiymişler , Trakkulüpten bilgileri var , Levent Abi ve Ersan bey ' i tanıyorlarmış. Tekirdağ Erkunt bayisine gidecek arkadaşlar Trakkulüp indirimi alabilirler sanırım. :)

Erkunt Yapmış Gerçekten Çok sağlam görünüyor ya bakalım elbet birgün direksiyona geçmeden bişey diyemeyiz elbet bizim köye de gelecektir.... Paylaşım için tşkler..