Kemalpaşa Efsanesi JD 6220

Bir süredir şehir dışındaydım, Bursa'nın Mustafa Kemal Paşa ilçesine de yolum düştü. Bizim sitelerinin üyelerinden olan 'efsane_6220' nickli Hasan arkadaşımız da oralı. Tamamen şans eseri orada karşılaştık. Ben Hasan'ı daha çok diğer sitelerden tanıyorum, belki çoğu kişi ismini yeni duymuştur bu sitede. Bilmeyenler için söyleyeyim 'Slajın Kralı'. :) Neyse gelelim karşılaşma muhabbetine...

Kemalpaşa'nın en işlek caddelerinden birinde bir tanıdığı bekliyordum. Karşımdan ufak bir MF geçti, motoru görünce aklıma Hasan geldi. Beni hep çağırır sağolsun, ona haber veremedim diye üzülüyordum. Caddede dikilirken uzaklarda yeşil bir dev gördüm. Bir tane JD geliyor. Ama trafikte o kadar heybetli ki şaştım kaldım. İlk önce dedim bu Hasan'ın motor değildir, onun motor bu kadar büyük olamaz diye düşündüm. Sonra arkada slaj makinasını gördüm. Birden fikrim değişti, bu Hasan'ın motor olabilir diye düşünmeye başladım. İyice yaklaştı baktım aynı Hasan'ın motor gibi eksozu biraz küflü. Zaten ordan tanıdım. Motor önümden geçti gitti. Ah dedim ya bu Hasan'ın motor, keşke durdursaydım dedim içimden, az ileride kırmızı ışıkta durdu. Hasan'ı da sadece fotolardan tanıyom, daha önce hiç görüşmedik. Kapıyı tıklattım, Hasan Güven mi diye sordum. Evet dedi, bende Eskişehir'den Mustafa dedim. O arada bir şaşkınlık ikimizde de. Ardından yeşil ışık yandı. Hemen motoru bir kenara çekti ayaküstü biraz muhabbet ettik. Şimdiki aklım olsa biraz daha muhabbet ederdim, o zaman insan şaşkınlıktan ne yaptığını bilemiyor. :) Bir kaç tane de foto çektim onları da atayım. Ama motor harbiden motor... ;)

1294.jpg

1300.jpg

1303.jpg

Ynt: Kemalpaşa Efsanesi JD 6220

;D hasanı şoka uğratmışın mustafa bak fotoya belli oluyor :D hasan bu sene iyice vermiş sılaja kendisini, epeydir göremiyoruz... jd ye fimaksda acayip yakışıyor...

öncelikle arkadaşlar mustafa arkadaşımıza cok teşekkür ederim resimlerimi sitesini koyudugu için sizlerede teşekkür ederim yorumlarınız için. bizim mustafayla rastlaşmamız büyük bir tesadüftü hep konuşurduk işte aga gel bizde kal falan filan diye ama ben hiç buluşamıycaz diye sanıyodum bir gün benzinlikten mozot almış geliyodum bizim ewe giden 2 yol var ha dedim cadde yolundan gideyim degişiklik olsun yolda ilerlerken mustafa arkadaşımız beni görmüş tesadüfe bak ama ben onu farkedemedim. az ilerde kırmızı ışık yandı durdum tam ışıkta durdum biri geldi kapıya takım elbiseli elinde canta dedim tamam ppolis bu ben cok aragaz cekiyom normalde dedim cezayı yapıştıırcak bizim mustafa birde gözlük takmış tam ajan olmuş bizim traktöründe sag kapısı hep kitlidir kullanmayız o kapıyı kapıya tıkladı actım sonra düşünüyom ben bu arada ama FİMAKS tan adamlarda gelcekti makineye ayar yapmaya dedim onlarda olabilir birde sordu bana hasan güvenmi dedi ewet dedim bmustafa arkadaşımızda gözlüklerini cıkararak bende mustafa eskişehir dedi şok oldum zaten kitlendim diyom rüyamı olamaz diyom kendi kendime o arada yeşikl ışık yandı gel dedim mustafaya az ileri mustafa geldi motordan indim görüştük ama bizde ne yaptıgımızın farkında deiliz heyecandan görüşürp gitcez hemen :D aga dayım bekliyo falan filan derken anlattık azcık dedim cek bakalım bir kac foto bir kaz resim cekti görüştük ayrıldık mustafaya dedim giderken bak senin için bir aragaz cekem diye birde aragaz cektim akıllara zarar:Dbenim ewde az ilerdeydi gittim motordan indim makineye yaslandım hasan dedim ne akılsızlık yaptın dedim cocugu saldın bende anlayamadım insan heyecanlanınca hiç bir şeyin farkında deil acaba dedim üstümü deiştirip gitsem ordamıdır deilmidir derken kaldı ama rastlantı cok güzeldi arkadaşlar mustafa kardeşimide yakından gördüm zaten yüzüne bakınca ne kadar iyi biri oldgu anlaşılıyo inş seneye ben onun karşısına bu şekilde cıkıcam ....

Kardeşim sağolasın, aynı düşünceler benim içinde geçerli. Bunlarda senin ağzından değişik bir yorum olmuş. :) Aynı pişmanlık bende de var, sen git şans eseri birbirini gör sonra yanından ayrıl. Gittim dayımlara bende düşünüyom, acaba doğru mu yaptım diye. Neyse herşeyde bir hayır vardır, ama böyle tesadüf valla hiç unutulmaz. İnşallah seninde böyle süprizlerini bekliyoruz. :)

ewt dostum numaramıda almadın orda alsaydın yine görüşürdük biz daha jd yi süremeden gittin be aga ama olsun allah büyük yine bir gün bir yerde karşılaşırız yeterki kalplerimiz bir olsun gerisi yalan aga .benimde sana süprüzlerim olcak inş dostum

İnşallah, sonradan aklıma geldi tekrar Kemalpaşa ' ya gitcektim, hem internette işim vardı hemde seninle bir daha görüşürüz diye düşündüm bu sefer numaranı bulamadım. Daha önce almıştım aslında, kontör falan atıyorduk birbirimize, aradım bulamadım numarayı. Hayırlısı işte, bu tesadüf değil tevafuk. :) Ama sen gelirken gene biraz çıtlat hazırlık yaparız... ;)