LS - GALLIGNANI - ANADOLU MOTOR STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

LS - GALLIGNANI - ANADOLU MOTOR STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

28/08/2012

Arkadaşlar dün havanın yağışlı olması nedeniyle ayçiçek hasatına ara verdiğimiz için Çorlu Tarım Fuarı 2012 ' yi ziyaret etme fırsatı buldum. Fuara katılımcı firmalar yoğundu. Özellikle tarım aletleri alanında yoğun katılım ve çeşit vardı. Traktör firmalarının çoğuda fuarda yer alıyordu. Fakat model çeşitliliği fazla yoktu. Fuarda en çok ilgi çeken aletler pinokyo denilen patlatmalar, potinger denilen disk tillerlar ve mikserlerdi. Bunlara yoğun ilgi vardı. Bizde yeni tip merdaneli çizel almak için birkaç firma ile görüştük. Fakat fuarda yer almayan bir firmada karar kıldık. İleriki günlerde alma ihtimalimiz yüksek. Şimdi sizler ile fuardan fotoğrafları paylaşıyorum. Bu fotoğraflarda LS - Gallignani- Anadolu Motor Standını göreceksiniz. LS standı yerleşimi ve kapalı olması ile güzel yerleştirilmiş bir standttı. LS ' ye ilgi normal düzeydeydi...;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: LS - GALLIGNANI - ANADOLU MOTOR STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

cafer66 link=topic=58187.msg625292#msg625292 date=1346279838' Alıntı:
balya makinaları daha fazla ilgimi ç.ekti abi biraz daha detaylı çekim olsaymıs abi keşke.parlak parlak güzel duruyolar :)

Bir dahaki sefere detaylı çekerim...;)

ranger link=topic=58187.msg625393#msg625393 date=1346329786' Alıntı:
Ls bile gelmiş Claas yokmuydu Erkan

CLAAS Tekirdağ Karaevli ' deki tarla günleri fuarına katılıyor. Bugün fuar başladı. Dileyen gidip uygulamalı olarak görebiliyor.

Dedemi ikna edebilsem LS U60 veyahut U70 almayı düşünüyoruz abiler.Fikriniz neler,ben şahsen gittim gördüm Çorlu ' da.Ben çok beğendim,dün kendi çektiğim fotoğraflarda ikna etmek üzereyim.Eğer Karaevli fuarınıda ziyaret edersek belki dedem dener ve traktörü alır diye düşünüyorum.Bu arada kendi çektiğim fotoğrafları 1,5 saat kadar sonra paylaşacağım.

meaTRicks link=topic=58187.msg625584#msg625584 date=1346399470' Alıntı:
Dedemi ikna edebilsem LS U60 veyahut U70 almayı düşünüyoruz abiler.Fikriniz neler,ben şahsen gittim gördüm Çorlu ' da.Ben çok beğendim,dün kendi çektiğim fotoğraflarda ikna etmek üzereyim.Eğer Karaevli fuarınıda ziyaret edersek belki dedem dener ve traktörü alır diye düşünüyorum.Bu arada kendi çektiğim fotoğrafları 1,5 saat kadar sonra paylaşacağım.
Karaevlide LS yoktu galiba , tam net hatırlamıyorum ama gitmeden bir kontrol edin isterseniz.

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

meaTRicks link=topic=58187.msg625584#msg625584 date=1346399470' Alıntı:

Karaevli ' de LS yok....

karış-*-s
alipasalierkan link=topic=58187.msg625746#msg625746 date=1346436418' Alıntı:
Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

Karaevli ' de LS yok....

Abim bizim arkadaş var falan demişti bende ona bende bir fotoğraf görmüştüm sanırım sitede paylaşmışlar vardı ama demek ki yokmuş,uyarı için teşekkür ederim.Artık Çorlu ' daki bayiisine danışacağız.İkinci eline 32 çekiyolar,çok mu az mı sizce ? (U60)