MASSEY FERGUSON - LAVERDA - KARATAŞ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

MASSEY FERGUSON - LAVERDA - KARATAŞ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

28/08/2012

Arkadaşlar dün havanın yağışlı olması nedeniyle ayçiçek hasatına ara verdiğimiz için Çorlu Tarım Fuarı 2012 ' yi ziyaret etme fırsatı buldum. Fuara katılımcı firmalar yoğundu. Özellikle tarım aletleri alanında yoğun katılım ve çeşit vardı. Traktör firmalarının çoğuda fuarda yer alıyordu. Fakat model çeşitliliği fazla yoktu. Fuarda en çok ilgi çeken aletler pinokyo denilen patlatmalar, potinger denilen disk tillerlar ve mikserlerdi. Bunlara yoğun ilgi vardı. Bizde yeni tip merdaneli çizel almak için birkaç firma ile görüştük. Fakat fuarda yer almayan bir firmada karar kıldık. İleriki günlerde alma ihtimalimiz yüksek. Şimdi sizler ile fuardan fotoğrafları paylaşıyorum. Bu fotoğraflarda da Massey Ferguson - Laverda - Karataş Standını göreceksiniz. Massey Ferguson ' da 7618 modeli ilgiyi çekiyordu...;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: MASSEY FERGUSON - LAVERDA - KARATAŞ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

tesadüfe bak yaa 10. fotoda yandan kolumu çekmişsin erkan abi hem tahmin ettim sen olduğunu üzerinde xerion t-shirt vardı bikaç foto çektin gittin alipaşalı diye bağırcaktım arkandan ama babam çağırdı 6460 ın içinden bi dahada karşılaşamadık...

orada tanışamadığınıza üzüldüm harbiden ya ne güzel olurdu gerçekten...

7618 harika duruyor baya donanımlı ve kalıplı yapmışlar

masseylerde hep dyna diye alta yazıyor bu dyna ne özellik olur masseycilerden bilen varmı acaba :S

_ÖzGüR_ link=topic=58191.msg625308#msg625308 date=1346282114' Alıntı:
tesadüfe bak yaa 10. fotoda yandan kolumu çekmişsin erkan abi hem tahmin ettim sen olduğunu üzerinde xerion t-shirt vardı bikaç foto çektin gittin alipaşalı diye bağırcaktım arkandan ama babam çağırdı 6460 ın içinden bi dahada karşılaşamadık...

Vallah tanışcakmışık. Keşke seslenseydin. Üzerimde AXION 900 serisi tişörtü vardı. Zaten koca Türkiye ' de o tişörtten benden başka birinde olacağını zannetmiyorum. Bizim ekip yukarı doğru hareketlendiği için ben fotoğrafları çekip onlara yetişmeye çalışıyordum. Ondan standlarda fazla durmadım. Zaten ilginç birşey olmadıkça fazla durup standtta incelediğimiz olmuyor. Öyle bir bakıp geçiyoruz. Ben işte arkadan çekip bizimkilere yetişiyorum. Kısmet değilmiş. Artık başka bir fuarda belki görüşürüz. Sen hep bak ben gene aynı tişörtü giyerim. Şapkasıda olabilir. Rüzgar var diye takmadıydım. Onada dikkat edersin..:D

şerefli1 link=topic=58191.msg625315#msg625315 date=1346283359' Alıntı:
orada tanışamadığınıza üzüldüm harbiden ya ne güzel olurdu gerçekten...

7618 harika duruyor baya donanımlı ve kalıplı yapmışlar

masseylerde hep dyna diye alta yazıyor bu dyna ne özellik olur masseycilerden bilen varmı acaba :S

Başka fuarlarda görüşürüz artık. Dyna şanzımanın ismi oluyor, 4 ve 6 olmasına görede vites sayısı fark ediyor.

alipasalierkan link=topic=58191.msg625316#msg625316 date=1346284931' Alıntı:
Vallah tanışcakmışık. Keşke seslenseydin. Üzerimde AXION 900 serisi tişörtü vardı. Zaten koca Türkiye ' de o tişörtten benden başka birinde olacağını zannetmiyorum. Bizim ekip yukarı doğru hareketlendiği için ben fotoğrafları çekip onlara yetişmeye çalışıyordum. Ondan standlarda fazla durmadım. Zaten ilginç birşey olmadıkça fazla durup standtta incelediğimiz olmuyor. Öyle bir bakıp geçiyoruz. Ben işte arkadan çekip bizimkilere yetişiyorum. Kısmet değilmiş. Artık başka bir fuarda belki görüşürüz. Sen hep bak ben gene aynı tişörtü giyerim. Şapkasıda olabilir. Rüzgar var diye takmadıydım. Onada dikkat edersin..:D
kısmet değilmiş bee lüleburgaza artık :D sizin ekiple konuştuk galiba kurt standının orda ben buğday ekim makinesinin üstüne çıktım inceliyordum görevli sandılar beni fiyat sordular bende az önce sormuştum yetkiliye, söyledim fiyatını öyle bi diyolok geçti aramızda silivriden geliyoz filan dediler 10 dakka filan lafladık ama sizin ekipmiydi bilemiycem..

_ÖzGüR_ link=topic=58191.msg625317#msg625317 date=1346285970' Alıntı:
kısmet değilmiş bee lüleburgaza artık :D sizin ekiple konuştuk galiba kurt standının orda ben buğday ekim makinesinin üstüne çıktım inceliyordum görevli sandılar beni fiyat sordular bende az önce sormuştum yetkiliye, söyledim fiyatını öyle bi diyolok geçti aramızda silivriden geliyoz filan dediler 10 dakka filan lafladık ama sizin ekipmiydi bilemiycem..

Bugün Karaevli fuarıda başlıyor. Orada görüşürüz diyeceğim. Ama orayada gidermiyiz şuan için belli değil. Yerleri sürmeye başladık. Biçim işide çıkarsa biçmeye devamda edebiliriz. Aslında oraya gitmeyi istiyorum. CLAAS orada yer alacak. Kısmet artık fuarlardan birinde görüşürüz. Daha önce tanıştığım arkadaşlar olduydu. Bizim ekiple beraber direkt olarak Kurt standının yanından geçtik. Birşey sormadık. Heralde başkalarıdır.

alipasalierkan link=topic=58191.msg625318#msg625318 date=1346286194' Alıntı:
Bugün Karaevli fuarıda başlıyor. Orada görüşürüz diyeceğim. Ama orayada gidermiyiz şuan için belli değil. Yerleri sürmeye başladık. Biçim işide çıkarsa biçmeye devamda edebiliriz. Aslında oraya gitmeyi istiyorum. CLAAS orada yer alacak. Kısmet artık fuarlardan birinde görüşürüz. Daha önce tanıştığım arkadaşlar olduydu. Bizim ekiple beraber direkt olarak Kurt standının yanından geçtik. Birşey sormadık. Heralde başkalarıdır.
karaevliye bende gitmek istiyorum ama iki fuar üst üste olunca sıkıyo açıkçası hem biçim işleri başladı bizde anca bi daha yağmur yağarsa kaçabilirim karaevliye :D demekki başkalarıymış..

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

byhakan link=topic=58191.msg625535#msg625535 date=1346357070' Alıntı:
güzel paylaşım ellerine sağlık dyna şanzumanın diğer şnzumanlardan farkı ne acaba bilen varmı mf ciler

Kendi çapında bir şanzıman. Otomatik powersihft. Aynı segmentte çok az fark var.

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=58191.msg626240#msg626240 date=1346563389' Alıntı:
Güzel paylaşım emeğine sağlık.. Fuarın en Büyüğü mf di sanırım yanlışmıyım.?

Mf ' di.