VARLI MÜHENDİSLİK STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

VARLI MÜHENDİSLİK STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

28/08/2012

Arkadaşlar dün havanın yağışlı olması nedeniyle ayçiçek hasatına ara verdiğimiz için Çorlu Tarım Fuarı 2012 ' yi ziyaret etme fırsatı buldum. Fuara katılımcı firmalar yoğundu. Özellikle tarım aletleri alanında yoğun katılım ve çeşit vardı. Traktör firmalarının çoğuda fuarda yer alıyordu. Fakat model çeşitliliği fazla yoktu. Fuarda en çok ilgi çeken aletler pinokyo denilen patlatmalar, potinger denilen disk tillerlar ve mikserlerdi. Bunlara yoğun ilgi vardı. Bizde yeni tip merdaneli çizel almak için birkaç firma ile görüştük. Fakat fuarda yer almayan bir firmada karar kıldık. İleriki günlerde alma ihtimalimiz yüksek. Şimdi sizler ile fuardan fotoğrafları paylaşıyorum. Bu fotoğraflarda da Varlı Mühendislik standını göreceksiniz...;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: VARLI MÜHENDİSLİK STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

GÜRKAN link=topic=58216.msg625520#msg625520 date=1346356035' Alıntı:
Erkan çizellerin fiyatını sordun mu?

Sordum abi sormazmıyım. Zaten sırf çizel için gezdik fuarda...:D Varlı mühendislik 11 ' li pistonlu merdaneli modeline 7250 TL istedi. Pistonsuz modeli 6250 TL ' ydi sanırsam. Sungur Ticaretin 11 ' li pistonlu merdaneli yeni tip ayak modellisi 7250 TL ' di. Doğsan ' ın 11 ' li merdaneli modeli 4750 TL ' ye bıraktılar. Fakat merdanesi gözümüzü tutmadı. Daha sonra bizim buradaki Özdöken satan bayi arkadaşı aradık. Onunla konuştuk. Bugünde geldi son noktayı koyduk. 6200 TL ' ye Özdöken yeni tip pinokyo tarzı ayaklı merdaneli 3 sıra 13 ' lüsünü aldık.

alipasalierkan link=topic=58216.msg625524#msg625524 date=1346356445' Alıntı:
Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Sordum abi sormazmıyım. Zaten sırf çizel için gezdik fuarda...:D Varlı mühendislik 11 ' li pistonlu merdaneli modeline 7250 TL istedi. Pistonsuz modeli 6250 TL ' ydi sanırsam. Sungur Ticaretin 11 ' li pistonlu merdaneli yeni tip ayak modellisi 7250 TL ' di. Doğsan ' ın 11 ' li merdaneli modeli 4750 TL ' ye bıraktılar. Fakat merdanesi gözümüzü tutmadı. Daha sonra bizim buradaki Özdöken satan bayi arkadaşı aradık. Onunla konuştuk. Bugünde geldi son noktayı koyduk. 6200 TL ' ye Özdöken yeni tip pinokyo tarzı ayaklı merdaneli 3 sıra 13 ' lüsünü aldık.
doğru tercih Erkan. sungur ticaretin yaptıgı çizelin ayaklarına dikkat ettiysen dökümde özdöken yazıyor. doğsanın da dediğin gibi merdanesi aynı aysan merdanesi. özdöken hem ayakları hem merdanesiyle tarich edilebilecek en uygun marka. güle güle kullanın

GÜRKAN link=topic=58216.msg625534#msg625534 date=1346357058' Alıntı:
doğru tercih Erkan. sungur ticaretin yaptıgı çizelin ayaklarına dikkat ettiysen dökümde özdöken yazıyor. doğsanın da dediğin gibi merdanesi aynı aysan merdanesi. özdöken hem ayakları hem merdanesiyle tarich edilebilecek en uygun marka. güle güle kullanın

Sağol abi. Zaten benim gözüm hep Özdöken ' deydi. Fakat babamlar diğer markalara fuarda bakalım dediler. Sungur ' unkiside Özdöken ayaklı olması nedeniyle dikkatimi çektiydi. Ama fiyat çok istiyorlar. Merdanesinde kazıcakta yoktu. Sonra ben Özdöken ' e bakalım dedim. Aradık görüştük. Hemde 13 ' lü olsun dedim. O şekilde karar kıldık aldık. Şimdi bekliyoruz....;)