ŞAKALAK STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

ŞAKALAK STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

28/08/2012

Arkadaşlar dün havanın yağışlı olması nedeniyle ayçiçek hasatına ara verdiğimiz için Çorlu Tarım Fuarı 2012 ' yi ziyaret etme fırsatı buldum. Fuara katılımcı firmalar yoğundu. Özellikle tarım aletleri alanında yoğun katılım ve çeşit vardı. Traktör firmalarının çoğuda fuarda yer alıyordu. Fakat model çeşitliliği fazla yoktu. Fuarda en çok ilgi çeken aletler pinokyo denilen patlatmalar, potinger denilen disk tillerlar ve mikserlerdi. Bunlara yoğun ilgi vardı. Bizde yeni tip merdaneli çizel almak için birkaç firma ile görüştük. Fakat fuarda yer almayan bir firmada karar kıldık. İleriki günlerde alma ihtimalimiz yüksek. Şimdi sizler ile fuardan fotoğrafları paylaşıyorum. Bu fotoğraflarda da Şakalak Standını göreceksiniz...;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: ŞAKALAK STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

güzel paylaşım Erkan. mikserin orta kol bağlantı yerindeki dişliler ne işe yarıyor anlamadım ? :D yoksa öylesine mi koymuşlar oraya yada mikserin devir dişlileri mi

GÜRKAN link=topic=58223.msg625764#msg625764 date=1346442209' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan. mikserin orta kol bağlantı yerindeki dişliler ne işe yarıyor anlamadım ? :D yoksa öylesine mi koymuşlar oraya yada mikserin devir dişlileri mi
devir di$lileri onlar $akalak ayrı olarak yedeklerini veriyor yanında benim mibzerdede yedek olarak ayrı verdiler aynı $ekilde orta kol baglantılarına takılıydı

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

GÜRKAN link=topic=58223.msg625764#msg625764 date=1346442209' Alıntı:

Gürkan abi, Ali abinin dediği gibi devir dişlilerini yanında veriyorlar. Diğer markalarda oralarına takıyor...:D

Ali SARAÇ link=topic=58223.msg625770#msg625770 date=1346442620' Alıntı:
devir di$lileri onlar $akalak ayrı olarak yedeklerini veriyor yanında benim mibzerdede yedek olarak ayrı verdiler aynı $ekilde orta kol baglantılarına takılıydı
teşekkürler cevap için...
alipasalierkan link=topic=58223.msg625772#msg625772 date=1346442791' Alıntı:
Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Gürkan abi, Ali abinin dediği gibi devir dişlilerini yanında veriyorlar. Diğer markalarda oralarına takıyor...:D
iyi ayrı satmıyorlar, türkiye burası normaldir :D

Balta ayaklı mibzeri yapısal tasarım olarak neredeyse Gaspardo ile aynı.Resmen tersine mühendislik yapmışlar...

bunlar ile nohut ekimide oluyormu arkadaşlar ??*-s ??*-s ??*-s bils-*- bils-*- bils-*- bils-*- bils-*-

ben bilmiyomki bim-*s karış-*-s karış-*-s karış-*-s karış-*-s