Çorlu Tarım Fuarı 2012 - LS U60 İnceleme

Evet abiler,paylaşıcam demiştim paylaşıyorum.Bunlar Çorlu tarım fuarından çektiğim fotoğraflar.Dün,parça almak için gittik fuar toplanmıştı zaten çoğu traktörleri falan götürmüşler.26 ' da gittik fakat telefonumun sarjı olmadığı için ve gece gittiğimiz için fotoğraf çekememiştim.Bende U60 ' ı iyice inceleme fırsatı buldum ve bol bol fotoğraf çektim.Niyetli olduğumuz için dedemi tam ikna etmeye yakınken dedim ki kendi kendime siteyi falan boşver git canlı canlı çek fotoğrafları diye.Yorum sizindir..

4djc0.jpg

g2g7Y.jpg

GzrJO.jpg

dlhAh.jpg

4jQZd.jpg

H7u45.jpg

L1v9p.jpg

6hPc8.jpg

7ugBO.jpg

WI2sC.jpg

7PETJ.jpg

Ynt: Çorlu Tarım Fuarı 2012 - LS U60 İnceleme

GÜRKAN link=topic=58247.msg625771#msg625771 date=1346442638' Alıntı:
kumandalar kontrol levyeleri falan güzel ergonomik bir traktör yakıtı da güzeldir diyet tahmin ediyorum ihtiyaca uygunsa tercih edilebilir bir traktör

Aynen abi,yakıtı oldukça azmış Mitsubishi motoru var bencede gayet güzel bir traktör.

eğer traktör alan insan fendt almayacaksa ondan sonraki traktörlerden her hangi birini ihtiyacı olan hp sine göre istediği markayı gözünü kırpmadan alabilir...

john deere.deutz-fahr.massey ferguson-kubota
yerlilerden
tümosan -erkunt -newholland-ls- hattat bunlar sınıflarında hepsi hemen hemen bir birine benzeyen fiyat olarakta hemen hemen aynı olan traktörlerdir hangisin alırsan al o işini görür
sadece fendt sistem olarak diğerlerinden farklı
bu benim düşüncem
yanlışmı düşünüyorum

??*-s ??*-s ??*-s

şerefli1 link=topic=58247.msg625785#msg625785 date=1346443297' Alıntı:
eğer traktör alan insan fendt almayacaksa ondan sonraki traktörlerden her hangi birini ihtiyacı olan hp sine göre istediği markayı gözünü kırpmadan alabilir...

john deere.deutz-fahr.massey ferguson-kubota
yerlilerden
tümosan -erkunt -newholland-ls- hattat bunlar sınıflarında hepsi hemen hemen bir birine benzeyen fiyat olarakta hemen hemen aynı olan traktörlerdir hangisin alırsan al o işini görür
sadece fendt sistem olarak diğerlerinden farklı
bu benim düşüncem
yanlışmı düşünüyorum

??*-s ??*-s ??*-s

Çok haklısın abi.