hayvan başına 3oo tl destek

selamun aleyküm arkadaşlar tarım bakanının hayvan başına 3oo tl destek verileceğini açıklamıştı. ne oldu acaba bir daha ses soluk çıkmadı verilecekmi verilmeyecekmi verilecekse kimler nasıl yararlanacak benim duyduğum kadarıyla kaba yem desteği için verilecek diyordu tarım bakanı yoksa bu her zamanki gibi tarım bakanının palavralarından birimiydi yoksa bu konuda bir bilgisi bir duyumu oln varmı acaba herkese hayırlı geceler.

Ynt: hayvan başına 3oo tl destek

tarım bakanı bayramdan önce açıklamıştı ağrı gezisinde ondan sonra bir daha ses çıkmadı gercekten hayvancılık yapan kimseler zor durumda saman balyasının tanesi 15 lira olmuş bir çuval yem 50 lira hayvan dersen çok ucuz alıcısı yok eger bu destek verilirse yaramıza bir merhem olur hiç olmazsa saman ihtiyacımızı belki temin ederiz.

o destek soyle et kombınalarında tum evrakları eksıksız olarak yapılan dana yanı erkek hayvanda gecerlı gesılen dana en az 200 kg en fazla 260 kg cıvarında olması gerekıyo ben evraklarımı yaptırdım ve ayrıca 2012 ocak ve temmuz arasında kesılen hayvanların basvuru suresı temmuz ayı boyunca ıdı temmuzdan sonra kesılenler ocak 2013 de basvuuracak

Geçtiğimiz cuma günü anketçiler geldi tarım bakanlığı göndermiş ellerinde karışık isim listesi 20 den fazla soru sordular büyük baş hayvancılıkla ilgili benim ismim yoktu listede ama arkadaşlar gereken cevabı verdiler zaten listedekilerin bir kısmı hayvancılığı bitirmişti.

300 tl degil 500 tl desdek verse ne olacak bugun mezbaha ya gittik arkadasin inegini kestirmek icin belki 50 tane sagilir inek ve duve vardi adama para lazim alan yok vur bicagi adamlar koyluden aliyo zengine veriyo bizim millet te pompalatiyo tayyipe