işine gelmeyenin gözünün yaşına bakmıyorlar

türkiyede okadar yolsuzluk yapıldı bankalar hortumlandı daha sayamadığım niceleri ama sadece uzanlar ve son zamanda doğan gurubu harcandı minareyi calan kılıfını uyduruyor uzanlar minareyi kılıfa sığdıramadılar galiba noo*-*-

Ynt: işine gelmeyenin gözünün yaşına bakmıyorlar

çağlı link=topic=58288.msg626163#msg626163 date=1346538437' Alıntı:
türkiyede okadar yolsuzluk yapıldı bankalar hortumlandı daha sayamadığım niceleri ama sadece uzanlar ve son zamanda doğan gurubu harcandı minareyi calan kılıfını uyduruyor uzanlar minareyi kılıfa sığdıramadılar galiba noo*-*-
son 10 yılda hangi banka hortumlandı ??????

valla kardeşler ne olursa fakire fukaraya alın teriyle ekmeğini kazanana oluyor zengin bir yolunu buluyor kurtuluyor zengin fakir kadar vergi vermiyor veriyor ama vergi iadesi adıyla verdiğini geri alıyor hangimiz vergi iadesi alıyoruz

Maaş filan mecburen bulaşıyosun bankalara ama arkadaş ördek b.k gibiler afedersiniz.Hiç çalışmadığım yerini bilmediğim bankalardan mesajlar telefonla aramalar kredi verelim kredi kartı altın hesabı çalıştığım banka ise anamdan babamdan çok arıyor.Arkadaşım arabasını satıyor internetten telefonunu almışlar aradılar yok paranızı bizde değerlendirin falan filan ....

çağlı link=topic=58288.msg626190#msg626190 date=1346539875' Alıntı:
bilader senin sorunun ne acaba sen her şeye niye muhalefet ediyorsun canın hortumlanmak istiyorsa git hortumlan tutanmı var seni bankaların avukatı kesildin ya
öyle bir şey demedim.kimseyede muhalefet etmiyorum.ama hortumlanmak istmeeyen kredi çekmez kredi kartı kullanmaz.ha ben kullanıyorum ve kredide çekiyorum.işime geliyorsa alırım gelmezse almam.genelde hesap yapamayanlar banka tarafından sömürüldüğünü düşünür.kredi çekip araba alırken iyi ödeyemeyince banka haciz koyunca kötü.bu konudaki son yorumum bu.

Ayağını yorganına göre uzat...

Deliorman link=topic=58288.msg626189#msg626189 date=1346539819' Alıntı:
Maaş filan mecburen bulaşıyosun bankalara ama arkadaş ördek b.k gibiler afedersiniz.Hiç çalışmadığım yerini bilmediğim bankalardan mesajlar telefonla aramalar kredi verelim kredi kartı altın hesabı çalıştığım banka ise anamdan babamdan çok arıyor.Arkadaşım arabasını satıyor internetten telefonunu almışlar aradılar yok paranızı bizde değerlendirin falan filan ....
Bankadan uzak durabildiğiniz kadar uzak durun.

çağlı link=topic=58288.msg626178#msg626178 date=1346539214' Alıntı:
tuzu kuru olan konuşuyor bankayla çalışmayan kaldımıki acaba türkiyede
kimse yanlış anlamasın. siyasiye kaçan konulara epeydir yazmıyordum ama TUZU KURU OLAN KONUŞUYOR. lafına sapına kadar katılıyorum. işi görülen mutlu.

çağlı link=topic=58288.msg626163#msg626163 date=1346538437' Alıntı:

onlar kılıfçıya gitti çattılar
yani baltayı taşa vurdular zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

demirciler_14 link=topic=58288.msg626193#msg626193 date=1346540079' Alıntı:
Bankadan uzak durabildiğiniz kadar uzak durun.
Aynen öyle abi.Gökhan abi de doğru söylemiş bireysel olarak kar - zarar hesabını iyi yapmak lazım borç yiğidin kamçısı deyip krediye sarılmak doğru iş değil.

Deliorman link=topic=58288.msg626198#msg626198 date=1346540437' Alıntı:
Aynen öyle abi.Gökhan abi de doğru söylemiş bireysel olarak kar - zarar hesabını iyi yapmak lazım borç yiğidin kamçısı deyip krediye sarılmak doğru iş değil.
Borca girilse bile iyi hesap kitap yapmak gerekiyor.