20 aylık boğa yı kurbana hazır hale getırmekk,,yardım

arkadaşlar kurbana 1.5 ay felan kaldı,,,benım tosunda fazla hzılı et alma yok,,1 yıldır içerde normal bakım yapıyom ,,bundan sonra ,,nasıl bır bakım yapayım,,kaç kılo yem vereyım gunluk,,brde kullanmam gereken vitamın turu ilaçlar var mı...

Ynt: 20 aylık boğa yı kurbana hazır hale getırmekk,,yardım

şu an 20 aylık ise bayramda 22 aylık olacak diyelim büyükbaş hayvanda 24 aylık olması şart değil mi,hatta dişine bakarlar yaşı yerinde mi die.Tabi yinede kendi bileceğiniz durum.rasyon programı var araştır google a bulamazsan mail atayım adresine 1 ayda istenen düzeye gelmesi için hazırla programı ve uygula...

recover90 link=topic=58293.msg626277#msg626277 date=1346578589' Alıntı:
şu an 20 aylık ise bayramda 22 aylık olacak diyelim büyükbaş hayvanda 24 aylık olması şart değil mi,hatta dişine bakarlar yaşı yerinde mi die.Tabi yinede kendi bileceğiniz durum.rasyon programı var araştır google a bulamazsan mail atayım adresine 1 ayda istenen düzeye gelmesi için hazırla programı ve uygula...

kardeş o programı burada paylaşsan hepimiz faydalınırız daha iyi olmaz mı

camkinoz link=topic=58293.msg626301#msg626301 date=1346584975' Alıntı:
arkadaşlar bı turlu acamaımm ,,
exelden kopyalayın ,,yoruma ekleyın ,,lutfenn
resim gibi değil ki,kopyalasakta bişey değişmez programda kendi verdiğin yemleri seçiyorsun hava şartı giriyosn falan bayağı şey seçip ona göre vereceğin miktarları ayarlıyosun.Senin pcde microsoft office yüklü mü.