nh tt65

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım biraz acemiyim sitede bizim tt 65 var 2011 model geçenlerde servis babamı aramış frenlerini değiştireceğiz diye bizim köydeki tt lerin frenlerini değiştirdiler hatalı üretim olmuş o yüzden çok şikayet olmuş tt kullanan arkadaşların bilgisi varmı

Ynt: nh tt65

olabilir bizdede erkunt varken (dana) marka on aks ların biyeri hatalı çıkmış surtunme yapıyormus sikayet gelmiş fabrika tum o aks a sahip erkuntların o parçalarını servise yollamış ucretsiz taktılar.

abi o sıkıntıyı tahminime göre halen düzeltmiş değiller bizim traktör 2011 fren hatalı diye servis çağırdı komşununda 2010 tt 55 onun traktörüde çağırdılar belki 2012 modelleri düzeltmiş olabilirler

sih1983 link=topic=58309.msg626534#msg626534 date=1346622742' Alıntı:
2012 tt65 aldik ortalama 90 saatte suan firenleri bir acayim basinca tak diye ses geliyo yarin bir servis ile goruseyim tesekkur ederim
selam arkadaş motorundan memnunmusunuz acaba bende almak istiyorum tt65 yakıt durumu çekiş durumu nasıl merak ediyorum sizinkisi turbo intercool mü ??*-s

valla ne yalan soyluyeyim ciftleri babam suruyo soruyorum nasil yakiti iyi umdugum gibi milletin soyledigi gibi cok yakmiyor diyor arpa bugday mibzeri ile tohum ekimi yapiyorum 1depo ile gezmece 3 dinum orda 5 donum burda 20 donum surda ortalama 110-120 donum yer ekiyorum. fren ler ilgili servisi aradim servis fabrikayi ara dedi aradim biz hatali urun cikardik degistirmek icin kampanya yapiyoruz kimsenin haberi olmuyor suan kampanya bitti bur sonraki fren kiti kampanyamizi bekleyin belki haberiniz olur dedi a.q. dolleri

tt65 frenler sorunlu servis ile gorustum fabrikayi ariyorsunuz sorunu anlatiyorsunuz onlar bize fren kitini gonderiyor biz size takiyoruz dedi fabrika yi aradim onlar sizin sase numarasi kampanyaya girmemis belki girerse degisir dedi kampanya ne zaman dedim bitti dedi mal bunlar arizali sorunlu hatali uretim yapiyorlar degistirmek icin kampanya yapiyorlar kamyadan kimsenin haberi olmuyor