Hattat Traktör’den Türkiye’de bir ilk: Geriye dönük garanti

Türkiye’nin lider yerli traktör üreticisi Hattat Traktör, kalitesine güvenini bir kez daha gösteriyor. Hattat Traktör ürünlerine güvenen tüm çiftçilerin güvenlerine karşılık olarak, 2010 yılı Ocak ayından itibaren satışı gerçekleştirilen tüm traktörlere geriye dönük olarak 3 yıl garanti hizmeti başlattı.

Türkiye’nin ihracat ve üretim lideri yerli traktör üreticisi Hattat Tarım Makinaları, her geçen gün büyüyen servis ağı, uygun yedek parça fiyatı ve garantisiyle Türk çiftçisine verdiği hizmetin gücünü arttırıyor. 2010 yılından bu yana satılan Hattat A serisi ve Valtra A Serisi Traktör’lerde mevcut olan 2 yıl garanti süresini 3 yıla çıkarttı. Türkiye’de ilk kez 2012 model traktörlerin yanı sıra geriye dönük olarak da uygulanacak olan garanti süresi ile Hattat Traktör, ürettiği traktörlerin sağlamlığı ve gücüne olan güvenini de bir kez daha göstermiş oldu.

2010 yılında Avrupa’da yılın Traktör ve Tasarım Ödülü’nü, 2011 Yılında da İrlanda da Pulluk Şampiyonluğu ve 2012 yılında da Macaristan Szekkuttas Fuarı”nda birincilik alan Hattat Traktör, Türk çiftçileri tarafından da tam not alıyor. Hattat Tarım Makinaları da Türk çiftçisinin markaya olan güven ve sadakatine karşılık 3 yıl garanti hizmeti vererek teşekkür ediyor.

“BİZE GÜVENMEYE DEVAM EDİN!”

Tarım makinaları sektöründeki yenilikleri çok yakından takip ettiklerini belirten Hattat Tarım Genel Müdürü Abdullah Akkuş, “Hattat Tarım Makinaları olarak ürünlerimize sonsuz güveniyoruz. Kalitemize ve markamıza güvenen, bizimle birlikte büyüyen çiftçilerimize desteğimizi onlardan hiçbir zaman esirgemediğimizi göstermek adına 2010 yılı Ocak ayı itibari ile satışını gerçekleştirdiğimiz tüm traktörlerimize 3 yıl garanti veriyoruz. Kaliteli ürünlerimizi uygun fiyata sunmanın yanı sıra gezici servislerimiz ve 270’ten fazla yetkili servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Çiftçilerimize her zaman ‘Bize güvenmeye devam edin’ dedik. Onlar da bize güvendiler. Bu hizmet bizim onlara bir anlamda teşekkürümüzdür.” diye konuştu.

Yerli üretimiyle 2007 yılından itibaren Hattat markasıyla sektörde yerini alan Hattat Tarım, 5 yıl gibi kısa sürede 19 farklı model çıkartarak traktör sektöründe bir ilke imza attı. Hattat Tarım, Hattat Traktör’ün yanı sıra Valtra ve Ferrari markaları ile de çiftçilere ulaşıyor. 2009 yılından bu yana ihracat yapan Hattat Traktör; Polonya, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan, Makedonya, İrlanda Cumhuriyeti, Sırbistan, Macaristan, Özbekistan, Irak, Vietnam, Küba, Fas, Şili, Sudan, Tunus, Cezayir, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Avustralya, Letonya, Estonya, Litvanya, Etiyopya, Gürcistan, KKTC, Moldova, Sırbistan-Karadağ, Bosna- Hersek, Kuzey İrlanda Cumhuriyeti, Portekiz, Kırgızistan ve Tacikistan olmak üzere 33 ülkeye Hattat ve HTT marka traktörlerin satışını yapıyor.

HATTAT TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hattat Holding bünyesinde 1998 yılında bir pazarlama şirketi olarak kurulan Hattat Tarım Makineleri A.Ş, 2007 yılında Hattat marka traktör üretimine başlamış, 5 yılda Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermaye, yan sanayi ve altyapı ile traktör üreten ve sektöründe ihracat lideri durumuna gelmiştir. Hattat Tarım, yurt içinde Hattat, Valtra ve Ferrari markaları ile çiftçilere ulaşmayı sürdürmektedir. 2009 yılından bu yana ihracat yapan Hattat Traktör, Avrupa’ya Hattat, HTT ve Pol-Mot marka traktörlerin satışını yapmaktadır. Çerkezköy’de 200 bin m2’lik tesislerde Türkiye’nin en büyük otomotiv yan sanayi fabrikası Hema Endüstri A.Ş ile birlikte traktör üretimini gerçekleştiren Hattat Tarım, otomatik boyahane, robotlu montaj ve test makineleri ile yüksek teknoloji kullanılarak yıllık 20 bin üretim kapasitesi bulunan fabrikasında, 5000’den fazla kişiye istihdam sağlamakla birlikte 50 beygir gücünden 102 beygir gücüne kadar toplam 209 model traktör üretmektedir.

Ynt: Hattat Traktör’den Türkiye’de bir ilk: Geriye dönük garanti

Hattat Traktör Türkiyenin en köklü traktör firmasıdır eskiler bilir Hema traktör Kayserili dir güvenilir saygın ve köklü bir sanayii kuruluşudur müşteri memnuninyetini esas alır

valla ben 2011model a70 vardı sattım kurtuldum ya bu motorlar romorkla gıtmem diye ayagını diriyor yav ..rezıl oluyordum rampalarda hic traktor deyıl simdi kubota m7040 aldım valla ontane hattat eder

evet kubota güzelde hatta eski müşterilerine sahip çıkması güveni artır kubota firmasıda garantiyi 3 yıla çıkarmış 2011 yılın sonundan itibaren biz başında almıştık bizimkileri sokmadılar üzüldük ve firmaya yakıştıramadık MARUBENİ şirketi hakksızlık yapma ?