slajlık mısır tohumu önerisi

arkadaşlar benim bildiğim mısır tohumları
c955-fito cadiz-truva-colinia-may hido-troup-golden west-polen bolson-31y43-kws doge-

benim ektiklerim c955-cadız-bolson ve en verimlisi fito cadiz 1000m2 de 10 ton verdi diğerleri ise arkadaşların önerdikleri
ve şimdi size soruyorum sizce hangisini ekmeliyim 50 dekar keni hayvanlarıma 60 dekar satmak için ekcem

Ynt: slajlık mısır tohumu önerisi

fito nun fotoğraf veya videolarını bekleriz verim çok güzel dediğinize göre 1. ürün sanırsam kaç su gübre olarak neler uyguladınız söylermiisiniz.bizim burada sırf kws ekilir doge ve kolosseus ama kws önermem açıkcası.pionner metediyorlar onu deneyebilirsiniz.ama kendi ektiğiniz tohumdan şaşmayın dönüme çok güzel bi miktar çünkü.

Kendi hayvanın için 31y43 bence bende kendi hayvanlarıma 31y43 ekiyorum bu yıl bende bu çeşitten 9ton civarında verim bekliyorum bolsonda çok kaliteli sılajı oluyor diye biliyorum.

Arkadaşlar Polen Tohumculuğun silajlık yeni çeşidi PL712 ' si herşekilde ekilebilir.
Ben bu yıl ekimini yaptım ve çeşitten çok memnunum hem yumuşak hayvanlara yarayışlı hemde boylu ve tonajlı dönüme ortalama 9200 kg/da aldım.