MAHİNDRA TRAKTÖRLER TÜRKİYE 'DE

Türkiye'de 20 yaşını doldurmuş 700 bin traktörün hurdaya ayrılacak olması yabancı üreticilerin iştahını kabartıyor.2 yılda ülkemize 30 un üzerinde yabancı marka geldi.burada herkesin beklentisi değişimden rant elde etmek olacak... hintli traktör markası MAHİNDRA Türkiye 'ye atılımını gerçekleştirdi...Mahindra traktör grubu başkanı Anjanikumar Choudhari ise grubun tüm dünyada üçüncü en büyük traktör markası olduğunu belirtti..isteyenler bu traktörlere bu siteden ulaşabilirler..http://www.mahindra.com.tr not bu haber 28/08/2008 günü posta gazetesinden alıntıdır...

Ynt: MAHİNDRA TRAKTÖRLER TÜRKİYE 'DE

ufukk link=topic=6568.msg69439#msg69439 date=1219927267' Alıntı:
Büyük traktör getirmemişler , En büyüğü 65 hp , montaj fabrikası kurmuşlar gebze ye , piyasada rekabet kızışıyor.
gebzeye montaj hattı kurduklarını bende duymuştum zaten biraz parası olan traktör fabrikası kuruo

Türkiyeyi traktör çöplüğüne çevirecekler herkes traktör üretip satıyo ama ne kadar tutulur onu zaman gösterir. Bu traktöre 20000 ytl vereceğime aynı paraya fiat alırım.

Mahindra Hindistanda kendine yarar bir markadır ben başka bir s,itede aylar önce tanıtmıştım ama onların çoğu büyük traktörlerdi.Bunlar ise küçük tyraktörler.Zaten üretim değilde montaj yapan tüm firmalar önce küçük traktörle gelir piyasanın nabzını tutar.Ancak montaj üretim değildir.Sadece nakliye masraflarını kısma yöntemidir. Vergiden kaçma yöntemidir.Az syıda işçi çalışır ve ekenomik katkısı şüphelidir.

tümosancı link=topic=6568.msg195822#msg195822 date=1247782808' Alıntı:
Mahindra Hindistanda kendine yarar bir markadır ben başka bir s,itede aylar önce tanıtmıştım ama onların çoğu büyük traktörlerdi.Bunlar ise küçük tyraktörler.Zaten üretim değilde montaj yapan tüm firmalar önce küçük traktörle gelir piyasanın nabzını tutar.Ancak montaj üretim değildir.Sadece nakliye masraflarını kısma yöntemidir. Vergiden kaçma yöntemidir.Az syıda işçi çalışır ve ekenomik katkısı şüphelidir.
evet doğru diyorsun amaç vergiden yırtmak
ben daha mahindrayı trakya piyasasında görmedim acaba kullanan varmı bunları?