günlük işlerimizde başımıza gelebilir

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

dikkatli olmak lazım remorklar traktörleri çok zorluyor başıma bunlara benzer bir olay geldi ama
Oraya GİRMEDEN önce RABBİME dua etmiştim ondan kurtuldum heralde trakötün yukarı tekeri yarım metre kalktı tekrar oturdu tam devriliyor diye atlayacaktım tekrar düzeldi arkasında ekin biçme makinası ve 4 tekerlekli saman remorku vardı

Crash Tracteur

Ynt: günlük işlerimizde başımıza gelebilir

Dikkatli olmak şart sonuçta iş makinası sınıfında,hata yapmamak lazım,aklıma takıldı düz yolda römorkla giden traktör tam tersi yöne dönmüş sanırım bunun nedeni frenlerin ayrılmış olarak yola çıkılması sonucu oluşan bi kaza bence.Ülkemizde tarlada frreni ayırıp sonra birleştirmeyen birçok çiftçi var.

Bu yaz iki defa devirdim sılaj römorkunu dolu vaziyette biri tam gaz virajda nerdeyse koltuktan fırlıyordum biri de tarladan çıkarken ... Allah muhafaza.. beterinden saklasın..

arkadşlar günlük hayatta hep dikkatli olmak lazım kazalar zaten bilinçsizlikten vede önemsemeyişten kaynaklanıyo oysaki yaptığımız işin riskinin farkına varsakta dikkatli olsak hiç kaza yaşanmaz

şeytan kulağna kurşun 10 senedir motor tepesindeyim daha hiç öyle bi kazam vs olmadı. ama çok dikkat ederim. bi işi yaparken hep düşünürüm. ve işi severek yaapmak gerekli. o işi sevmeden yaptınmı illa biyerden bişey oluyor zaten.

rocky link=topic=58481.msg628630#msg628630 date=1347137992' Alıntı:
şeytan kulağna kurşun 10 senedir motor tepesindeyim daha hiç öyle bi kazam vs olmadı. ama çok dikkat ederim. bi işi yaparken hep düşünürüm. ve işi severek yaapmak gerekli. o işi sevmeden yaptınmı illa biyerden bişey oluyor zaten.

burada o kadar sevmediğim işleri yapıyom ki hepsinde kaza yaşaydım şimdi kimse kalmazdı :( :( :( :( :) :) :)
benim tek sevdiğim iş tarım ve hayvancılık başka bir iş yapıyorsam oda hayatın bizim önümüze çıkardığı mecbursun dan başka bişey değil zaten

rocky link=topic=58481.msg628630#msg628630 date=1347137992' Alıntı:
O zaman şimdiye kadar benim traktörlerle 50 tane takla atmam lazımdı :D