60 beygirlik yakıt tüketimi, 80 beygirlik performans... Erkunt Nimet

Ynt: 60 beygirlik yakıt tüketimi, 80 beygirlik performans... Erkunt Nimet

fatih.337 link=topic=58520.msg739914#msg739914 date=1367824047' Alıntı:
arkadasşım az salla bizde 80.4 lüx var 2l-2h ile anca tırmık çekiyoz neyin kafasını yaşıon sen az yaaktığı falan da yok

haddini bil hemşerim o yorumu nu da sil...
bizdeki 80.3 ve sonradan bir çok mazlzeme takıldı akılıı ol yoksa aklını bu sezon nohut ekiminde çektiğiim video ile alırım sop-*-sa sop-*-sa

bak hemşerin nohut yeri sürümü diyor videoyu iyi izle
benim üstteki yorumumda da nohut yerinden bahsediyor anız bozma demiyorum.su yakacak halide yok tur 4lü 14 yaylı pulluğu çekiyor
keyfi kedere yaylu kullanmıyoruz tarlanın tabanı hep yerli taş o halde 2 l ile sürüm yapıyor daha ne olsun varsın yaksın ama yakmıyor zorla mı yaktırak ne diyorsun kendi traktörün çok yakıyormuş tabi yakacak toprak yapısı aynımı şimsdi söyle bakalım sen neyin kafasını yaşıyordun bana hem yalancı dedin hemde seni hiç tanımıyorum bile hakaret ediyon

noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*-
o sürdüğüm tarla 57 dekar filan köye uzuaklığı 13 km arkasında 750 kg pulluk onunda üzerinde 400 kg nohut tohumu o şekilde geldik tarlaya deposu 70 litre tarlanın yarısı hiç aktarılmamıştı güzden o halde tarlanın ekimi bittiğinde deposunda hala yakıt vardı..ben bunları yaparken sen oradamıydında gelmiş kafa ütülüyon benim erkunttan para kazandığımda yokki diyim erkunt az yakıyor yanıltayım insanları.. ok-*-s ok-*-s şimdi anlamışındır umarım

http://youtu.be/_MkdU4FdTks

işin doğrusu traktörler az bile yakıyo köylünün ürünü para etmez verim alamaz mozotu gübreyi veresiye alır sen bi gör ürünü para etsin bi para kazansın çifçi o zaman bu motorlar mozotu koklar hiç yakmaz

arkadaşlar esasen traktörlerin cogu birbirine yakın yakıt tüketimi vardır traktör fazla yakmıyor arkadaşlar mazot olmuş dört kusur siz birazda buna deyinseniz daha iyi olur kanısındayım..

barış pala link=topic=58520.msg740687#msg740687 date=1368003191' Alıntı:
arkadaşlar esasen traktörlerin cogu birbirine yakın yakıt tüketimi vardır traktör fazla yakmıyor arkadaşlar mazot olmuş dört kusur siz birazda buna deyinseniz daha iyi olur kanısındayım..

Evet Aynen öyle.