60 beygirlik yakıt tüketimi, 80 beygirlik performans... Erkunt Nimet

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.png

Ynt: 60 beygirlik yakıt tüketimi, 80 beygirlik performans... Erkunt Nimet

camkinoz link=topic=58520.msg629112#msg629112 date=1347260403' Alıntı:
ne essahı gardaşlıhh ,,yalan yaw,,,bizim buda bi arkadaşında var ,,277 goldu sattı aldı ,,golddan çok yaykıyo diyoo ,,nerresı az yakıyomuşşş,,
ee sen goldla kıyaslama bence td 65 dönüme 2 lt yakıyor bizim burada 3 lü 11 277 1,3 yakıyor 3 lü 11 2 motorda zorlamıyordu rahatça gidiyordu nimet 70 in motoru 266 g nin motoru aslında az yakar bence doğrudur

azmi link=topic=58520.msg629113#msg629113 date=1347261862' Alıntı:
ee sen goldla kıyaslama bence td 65 dönüme 2 lt yakıyor bizim burada 3 lü 11 277 1,3 yakıyor 3 lü 11 2 motorda zorlamıyordu rahatça gidiyordu nimet 70 in motoru 266 g nin motoru aslında az yakar bence doğrudur
eğer 266 motoru varsa o kasaya göre pullukta çekişi zayıftır diye düşünüyorum ..erkuntçular daha iyi bilir ..tabii objektif yaklaşmak lazım

tumosannn link=topic=58520.msg739648#msg739648 date=1367768103' Alıntı:
erkuntcular duyun ;D ;D
erkuntcular duyun derken ne yani şimdi tümosan var diye diğer motorların suyumu kurudu
tümosanda bölünüyor o zaman tümosancılar görün diyek bizde sen her yerde erkuntu karalam fırsatı ararken kendine erkunt aldı başını gidiyor..
o zaman erkuntcular duyun bizm servet nohutta 4 lü 14 lü yaylı pullukla 800 gr yakıyor duyun erkuntcular duyun birde üstüne üstlük 2 l ile çekiyor o koca yaylı pulluğu duyunda tümosanları satın erkunt alın belki fabrika bana bu yazıdan sonra sıfır verir yadaçok yakıyormuş satakda suyla çalışan birer tümosan mı alak ne edekkkiii

bizde 2011 model servet80.4lüks wardi yakıtından we cekisinden cok cok bizzatta yakıtndan cok memnun duk gercekten çiftçi dostu bir traktör erkunt

şerefli1 link=topic=58520.msg739659#msg739659 date=1367769580' Alıntı:
erkuntcular duyun derken ne yani şimdi tümosan var diye diğer motorların suyumu kurudu
tümosanda bölünüyor o zaman tümosancılar görün diyek bizde sen her yerde erkuntu karalam fırsatı ararken kendine erkunt aldı başını gidiyor..
o zaman erkuntcular duyun bizm servet nohutta 4 lü 14 lü yaylı pullukla 800 gr yakıyor duyun erkuntcular duyun birde üstüne üstlük 2 l ile çekiyor o koca yaylı pulluğu duyunda tümosanları satın erkunt alın belki fabrika bana bu yazıdan sonra sıfır verir yadaçok yakıyormuş satakda suyla çalışan birer tümosan mı alak ne edekkkiii

yanlıs anlaama ama erkuntcuların yorumunu almak ıcın ole yazdım satında tumosan alın demedım marka karalamasıda yapmadım tumosan daha az yakarda demedım sadece bu arksın yorumu bu sızın yorumuzunuda duymak ısterım anlamında erkuntcular duyun yazdım kı sen konuyu nıye ıkıde bır bolunen tumosanlara getırıyorsun tumosan sana ne yaptı da bu kadar dusmancı bı tavırla hareket edıyorsun ki ve fanatıklık yapıorsun

tumosannn link=topic=58520.msg739688#msg739688 date=1367772596' Alıntı:
yanlıs anlaama ama erkuntcuların yorumunu almak ıcın ole yazdım satında tumosan alın demedım marka karalamasıda yapmadım tumosan daha az yakarda demedım sadece bu arksın yorumu bu sızın yorumuzunuda duymak ısterım anlamında erkuntcular duyun yazdım kı sen konuyu nıye ıkıde bır bolunen tumosanlara getırıyorsun tumosan sana ne yaptı da bu kadar dusmancı bı tavırla hareket edıyorsun ki ve fanatıklık yapıorsun

o zaman başka tabiki kusura bakma ben yanlış anlamışım özür..
yok ben fanatiklik yapmayı sevmem zaten tümosanda olsa kıllanırım nh de olsa kullanırım işimi görene bakarım iki markada sonuçta yerli üretim neden karalayımki...

Reklamın kötüsü olmaz demişler arkadaşlar. Kullanıcı arkadaşlar aydınlatırsa iyi olur. 80 bg bir traktör 285s veya 80 66 fıat. Burada 4 lü 12 veya 13 no çekiyor. Dönümde 2lt den aşağıya kolay kolay yakmaz. Eğer 60 lık erkunt da 4 12 veya 13 no pullukta 2 lt civarında yakıp iş görebiliyorsa demek ki yalan yok. Ama 4 lü 12 no pulluğun hakkını vereceğini pek tahmin etmiyorum 60 bg traktörün açıkçası.

şerefli1 link=topic=58520.msg739659#msg739659 date=1367769580' Alıntı:
arkadasşım az salla bizde 80.4 lüx var 2l-2h ile anca tırmık çekiyoz neyin kafasını yaşıon sen az yaaktığı falan da yok

erkuntun allah bir dedeğine inanacaksın ,onuda allahın 1 olduğunu bildiğin için inanacaksın