Muhabbet Kuşu yem ihtiyacı (İsmi darı diye geçiyor ama mısır değil.)

Ynt: Muhabbet Kuşu yem ihtiyacı (İsmi darı diye geçiyor ama mısır değil.)

manisada değil abi kütahyada .. benim değil bizim apartmanın kapıcısı bu i$i yapıyor geçen demi$ti 5 6 ton kadar var diye kaç para dedigimde 2 lira kilosu demi$ti ben onunla konu$ayım hatta telefon numarasını alıp sana vereyim siz görü$ün ben sizi tanı$tırayım siz pazarlıgınızı bu nakliye i$lerini onunla daha detaylı konu$ursun

ilgilenecek olursan kilosu 1800-2200 arası değişiyor..dalgalı yani fıyat..5-10 ton arası ıstıyorsan bizim burdan yani KÜTAHYA/ SİMAVDAN temin edebilirsin..

Çok teşekkür ederim.Ali Saraç arkadaşımız bir arkadaşın telefon numarasını verdi onunla görüşelim bakalım fiyat ne olacak.Ona göre aksazlı ilede görüşürüz..;) Kütahyada nerlerde ekiliyoki bu hiç haberimiz yok. cçr-*-s

alakazem_43 link=topic=58532.msg629268#msg629268 date=1347292670' Alıntı:
ilgilenecek olursan kilosu 1800-2200 arası değişiyor..dalgalı yani fıyat..5-10 ton arası ıstıyorsan bizim burdan yani KÜTAHYA/ SİMAVDAN temin edebilirsin..

Sağolasın biz değerlendirelim ona göre tekrar iletişim kuralım..

delibalta link=topic=58532.msg629271#msg629271 date=1347292907' Alıntı:
Sağolasın biz değerlendirelim ona göre tekrar iletişim kuralım..
bende vardı tüccara sattım. ama istersen 100 ton yine bulurum. yeterki parayı kantarın üstünde elime say.. :) nakliye işide basit. nereye gidecek mal.
Ali SARAÇ link=topic=58532.msg629226#msg629226 date=1347288556' Alıntı:
manisada değil abi kütahyada .. benim değil bizim apartmanın kapıcısı bu i$i yapıyor geçen demi$ti 5 6 ton kadar var diye kaç para dedigimde 2 lira kilosu demi$ti ben onunla konu$ayım hatta telefon numarasını alıp sana vereyim siz görü$ün ben sizi tanı$tırayım siz pazarlıgınızı bu nakliye i$lerini onunla daha detaylı konu$ursun
ali abi dediğin arkadaş bizim köylü olmasın. çoğuda darıyı köyden götürür orda satarlar.. manisada kapıcılık yapan 25 kişi vardır bizden.. :) adı soyadı ne acaba..

aksazli link=topic=58532.msg629296#msg629296 date=1347297053' Alıntı:
bende vardı tüccara sattım. ama istersen 100 ton yine bulurum. yeterki parayı kantarın üstünde elime say.. :) nakliye işide basit. nereye gidecek mal.

Eskişehire gelecek..Anlaştıktan sonra tabiki para tıkıdık ;) Bu arada yanlış anlamazsan tüccara kaç paradan verdiniz?

Ali SARAÇ link=topic=58532.msg629384#msg629384 date=1347302296' Alıntı:
aksazli zaten oda .. ismi osman soyismini bilmiyorum manisada değil bu izmirde .. kendininde ku$ dükkanı var apartmanın altında ..
osman kösem.. muhabbet kuşu yetiştiriyor..
delibalta link=topic=58532.msg629302#msg629302 date=1347297673' Alıntı:
Eskişehire gelecek..Anlaştıktan sonra tabiki para tıkıdık ;) Bu arada yanlış anlamazsan tüccara kaç paradan verdiniz?
ben 1.75 e verdim. temizdi. içinde ot tohumu olursa ucuz oluyor. 2 tl ye satanlar oldu bu hafta. ben 20 gün önce o fiyata satmıştım. fiyatı yükseliyor . benim borcum olmasa yılbaşına kadar bekliyecektim. bizim köydeki zahirecide bol miktarda var. yardımcı olabilirim.

aksazli link=topic=58532.msg629476#msg629476 date=1347307672' Alıntı:
osman kösem.. muhabbet kuşu yetiştiriyor.. ben 1.75 e verdim. temizdi. içinde ot tohumu olursa ucuz oluyor. 2 tl ye satanlar oldu bu hafta. ben 20 gün önce o fiyata satmıştım. fiyatı yükseliyor . benim borcum olmasa yılbaşına kadar bekliyecektim. bizim köydeki zahirecide bol miktarda var. yardımcı olabilirim.
evet osman kösem ..