DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ FENDT/AMAZONE-KUTLUCAN STANDI 2012...!!

02.09.2012

Arkadaşlar uzun zamandan beri paylaşım yapamıyordum işlerin yoğunluğundan dolayı..şimdi sizlere tekirdağ karaevlide düzenlenen tarım ve teknoloji günleri fuarında çektiğim fotoları paylaşıyorum. Aslında bu fuara gitmeyi düşünmüyordum 1 hafta öncesinde çorlu fuarına gitmiştik ama aylak kalınca gidelim bi gezelim dedik.. fuara katılım son gün olduğundan dolayı biraz daha yogun dedi firmalar ama geçen seneki kadar ziyaretci yoktu firmalarda pek bi iştahsızdı zaten bir tek same-deutzun demo gösterisini izeyebildik diğer firmalar son gün diye yapmadılar herhalde...Şimdi FENDT/AMZONE-KUTLUCAN Standına ait fotoğrafları göreceksiniz...

fotolar

dsci0139o.jpg

dsci0140l.jpg

dsci0141y.jpg

dsci0142e.jpg

dsci0143z.jpg

dsci0144d.jpg

Ynt: DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ FENDT/AMAZONE-KUTLUCAN STANDI 2012...!!

SmhGwz link=topic=58534.msg629232#msg629232 date=1347289537' Alıntı:
Şöför ablamız makinasına binmeye gidiyor galiba :)
o ufaklığın nerden çıktığı hakkında hiç bi bilgim yok :)

alipasalierkan link=topic=58534.msg629438#msg629438 date=1347304963' Alıntı:
Güzel paylaşım. Gittiğimiz gün Ferruh abi kendi traktörü ile deneme yapıyordu. Ama yanına gidip görüşme fırsatım olmadı...
ben ilk başta bi foto çekimi için seri bi şekilde dolaştım standtları sonra tekrar incelemek için dolaşırken 310 vairoyu anlatıyordu ferruh abi bende durdum biraz dinledim ' ' bu makineye pati çektiremezsiniz bu makineyi yük altında istop ettiremezsiniz filan diyodu ' ' :)

şu yeni fendti incelerken yanda da kır saçlı bir görevli sanırım Ferruh bey kendisi, mibzerle ilgili birkaç çiftçiye bilgi aktarıyordu, konuşmada geçenleri söylemeyeceğim, çiftçiler gelmişler merak ediyorlar bilgi almaya çalışıyorlar, Ferruh bey ise siz bu mibzerden ne anlarsınız, siz ne yapacaksınız bunu havalarındaydı. adamlar gittikten sonra arkadan söylediklerini de hiç yakıştıramadım. esnaflığa yakışmaz.

GÜRKAN link=topic=58534.msg629455#msg629455 date=1347305703' Alıntı:
şu yeni fendti incelerken yanda da kır saçlı bir görevli sanırım Ferruh bey kendisi, mibzerle ilgili birkaç çiftçiye bilgi aktarıyordu, konuşmada geçenleri söylemeyeceğim, çiftçiler gelmişler merak ediyorlar bilgi almaya çalışıyorlar, Ferruh bey ise siz bu mibzerden ne anlarsınız, siz ne yapacaksınız bunu havalarındaydı. adamlar gittikten sonra arkadan söylediklerini de hiç yakıştıramadım. esnaflığa yakışmaz.
arkadaş çok doğru bir tespitte bulunmuş. Ferruh usta bana göre fendt gibi başarılı bir firmanın türkiyedeki en başarısız temsilcisi. ferruh bey fendt firmasından mümkün olduğu kadar erken sürede ayrılmalı. fendt gibi büyük bir firmaya bu tarz da insanlar alınmamalı..

GÜRKAN link=topic=58534.msg629455#msg629455 date=1347305703' Alıntı:

Kutlucanın herzamanki hali.
Benim görüşüm adamlar alırsan al mal burda umrumda deyilsin havasında. Halbuki birtakım şarlakların adı piyasada yokken şekil a daki , biz AMAZONE mibzer aldık fendte tarlayı yalattık.
Keşke başka bir firma alsada amazone u piyasa makine görse bu tip ithalatcılar yüzünden parça problemleri bile çekiyoruz.