erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

Ynt: erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

arkadaşlar ben erkunt kullanmıyorum ama gördüm o traktör o hp ye göre çok çok çok iş yapıyor her tür lü toprakta gidiyor ah bide bende olsa : ' ( : ' ( : ' (( içinizde hiçmi hayırsever yok bana bi erkunt alıcak) : ' ( : ' ( nerde almaya para yok ki...... : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' (

Ynt: erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

ben erkunt kötü demedim yanlış anlaşılmış.traktör güzel ben genel olarak fabrika bayi ilişkisi traktör satışlarını etkiliyor.çünkü bayi sadece satmayı düşünüyor.fabrikada servise işi atıyor.sen arada kalıyorsun.tüm modeller için geçerli birçok bayi kapandı.sadece senelik olarak açılıyorlar.fabrika öncelikle çiftçiye deger vermeli bayi dürüst davranmalı servis güvenilir ve kaliteli olmalı fabrika malının arkasında olmalı bayi çiftçiyi kar amaçlı görmemeli. kar yapmalı tabii ama hakkıyla ayakda kalması için bayi çiftçiye nekadar dürüst davranırsa satışı okadar artar bu bir gerçek.kırıkkaleden aldım erkuntu güzel bir traktör.bu anlattıklarım tüm üretici satıcı için geçerli.bu gün sorunlu çıkan birçok sıfır marka tarktör var çevremde çok ünlü ve yaygın markalar ne bayi ilgileniyor.ülke traktör çöplüğüne dödü.önüne gelen traktör ithal ediyor ben karşıyım ithallere özellikle asya kökenli olanlara bir ara kiotu geldi carrao geldi hint kökenli jondere iranlı mf alanlar bin bişman herşeyde dürüstlük ve güvenirlik önemli.

arkadaslar bizde basak 2073t var.bu sene aldık.cüte kostugumuzda 3 ' 11 taktık cekmedi;sonra3 ' 14 taktık yine cekmedi.daha sonra 4 ' lü9 taktık yine motoru zorladı.
servisine sordugumuzda bize 4 ' 13 ten buyuk olsun dedi ama supeye düstük ve 4 ' 12 aydın puluk aldık ve motor daha iyi cüte gitti dahada az yakmaya basladı .ama 4 ' 14 almadıgımıza pişman olduk.tek sorun kara duman atması.o yüzden traktöre göre puluk almanızı tavsiye ederim. ok-*-s
erkunta cekmiyo diyenlere duyrulur.

<div style='width:465px;'><embed src='http://www.izlesene.com/player2.swf?video=538976' wmode='window' bgcolor='#000000' allowfullscreen='true' scale='noScale' width='100%' height='355' type='application/x-shockwave-flash'></embed><div style='background:#000000; padding:7px 0px 7px 7px;'><span style='color:#CCCCCC; font-family:Tahoma; font-size:12px'>İlgili aramalar: </span></div></div>

oldu bilmiyorum erkunt tümosan

Walla haklısınızda.. bende 70T war 4 Lü 14 lü takiyorum gusel cekior dediqi gibi Arkadasin 15 gazi gecmiyorum herk ederken. Yoldada 20 ustune cıkmamaya calisiyorum zaten cıkınca bıLdıgın ucak Oluyo Allah etmeSin :)))
gecen nohut werdim yuklendi kamyon komulDü cikamiyor bizim babayigi caliştiracam bastim marsa hirrr ßile Etmedi, daha 300 saatte aküsüü bitmiş , sıfır aku yaw bıter mi? dun servise ugradim 1 adam daha war aküyü sökmedim ben lokma takımım yoktu adam getirdi galaylior benim gibi e hakli, sokmus baktirmis yigit akü bozulmus akusu benımkide bozulduu demekki dedim. öylece yatiorr simdilikk bakimm napcaksakkk yani böyle adi bir akümü takaRsin erkunt a.s?

elektirikcisine goturmuss Erkunt ' un garantili maldan utanmadan birde kargo parasi istemis adamdan
yani haklisin Arkadasim satalimdaa naparLarsa yapsınlar dıorlar.. ama hakkını arıycan garantılım akina okdar para wermissin Essek gibi getirtcekk yeniiSini.. arican gerekli yerleri soylucen tabı nerdn haberi olsun servısının boyle yptıgınıı haber wermessen..:S

wan7ed link=topic=6579.msg162278#msg162278 date=1236443207' Alıntı:
Walla haklısınızda.. bende 70T war 4 Lü 14 lü takiyorum gusel cekior dediqi gibi Arkadasin 15 gazi gecmiyorum herk ederken. Yoldada 20 ustune cıkmamaya calisiyorum zaten cıkınca bıLdıgın ucak Oluyo Allah etmeSin :)))
gecen nohut werdim yuklendi kamyon komulDü cikamiyor bizim babayigi caliştiracam bastim marsa hirrr ßile Etmedi, daha 300 saatte aküsüü bitmiş , sıfır aku yaw bıter mi? dun servise ugradim 1 adam daha war aküyü sökmedim ben lokma takımım yoktu adam getirdi galaylior benim gibi e hakli, sokmus baktirmis yigit akü bozulmus akusu benımkide bozulduu demekki dedim. öylece yatiorr simdilikk bakimm napcaksakkk yani böyle adi bir akümü takaRsin erkunt a.s?
arkadaşım anlamadım sorun aküdemi erkunt tamı

kardeşim sorun erkunt da olmaz.aküdedir devamlı ikaz lambası var yanıyor kışın kullanmayacaksan kutub baaşını çıkaracaksın yok sa aküyü yer .

köylü link=topic=6579.msg162531#msg162531 date=1236508955' Alıntı:
kardeşim sorun erkunt da olmaz.aküdedir devamlı ikaz lambası var yanıyor kışın kullanmayacaksan kutub baaşını çıkaracaksın yok sa aküyü yer .
SA OL ARKADAŞIM BENDE ÖYLE DÜŞÜNMÜŞTÜM ZATEN SAOL HAKLISIN BU MİLLETİN MALI BU MİLLETİN ÇİFÇİSİNE SORUN ÇIKARMAZ

kardeşim erkunt 50 dekarda 200 dekarda 1000 dekarada yeter.güçlüdür.kuvvetlidir.az yakar çok çeker.saglamdır korkma araştırmana gerek yok.servisi varsa sorun yok aldığın alacagın bayiye dikkat et.hesabını iyi yap şuan traktör alma zamanı degil bunu da unutmayın.tarıma yatarım uçurum demek bu zamanda.akp var

köylü link=topic=6579.msg162545#msg162545 date=1236509821' Alıntı:
kardeşim erkunt 50 dekarda 200 dekarda 1000 dekarada yeter.güçlüdür.kuvvetlidir.az yakar çok çeker.saglamdır korkma araştırmana gerek yok.servisi varsa sorun yok aldığın alacagın bayiye dikkat et.hesabını iyi yap şuan traktör alma zamanı degil bunu da unutmayın.tarıma yatarım uçurum demek bu zamanda.akp var
SAOL KARDEŞ AMA ŞUAN ÖNÜME ERKUNT SERVET 80 4X4 YADA BAŞKA BİŞİ GETİRSELER 5000 YLT BİLE DESELER İMKANI YOK ALAMAM BİZİM YAŞLI ENTERİ BİLE TAMİR ETTİREMİYOZDA HA BEDAVA YADA HAYRINA VERRİRSELER ANCAK ALIRIZ PARA YOK PARA ŞU FAKİRLİĞİN TA İÇİNE EDEM

sorunn erkunttaa abii benım eski 654 enter war onun kutup basını masını soktugum yokk bıtmedi yanı sokerimde, yaw sıfır motor sıfır akü nekdar aDiii aku alıp takıyorsun yanı aküde suc olurmu suc erkuntta Amca adam gibi akü Taksin ..
7olikle enteri bagladim göt göte surukledim koydum kenara :))))

arkadaş pek iyi değil ikide birde bozuluyo canımı sıkıyo hemen hemen her sene en aşa toplu 1000 tl yiyor ben kendime okadar masraf yapmıyorum ve 36 yaşında bu sene 37 ye basacak boyuna canımı sıkıyo bir gün dereye atçam onu ama kıyamıyorum onsuzda olmuyor