erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

sizce bu traktor ithal traktorler gibi kaliteli mi veya daha az kalitelimi ciftci bu traktoru alsa ithal rakipleri nin yaptigi isi yapabilio muyani rakipleri kadar kalitelimi yorumlariniz neler

Ynt: erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

erkunt traktorler dedıklerı gıbı kalıtelı ve yakıt ekonomısı yok bence.
gecen sene bır 80 lık cıftceker aldık ve pısman oldum yakıt cok ve guc yok galıba ılk ve son sahıbı ben kaldım arkadaslar..

Ynt: erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

remoke link=topic=6579.msg74658#msg74658 date=1221139534' Alıntı:
erkunt traktorler dedıklerı gıbı kalıtelı ve yakıt ekonomısı yok bence.
gecen sene bır 80 lık cıftceker aldık ve pısman oldum yakıt cok ve guc yok galıba ılk ve son sahıbı ben kaldım arkadaslar..
niyeki bende 70t war tmm şimdi daha açılmadı fazla çekmio ama bence normaldir çünkü benim erkunt kabin ağırlık toplam 4500 kg 70hp gücündeki traktörlerden yinede bence iyi çekiyor kalite bakımından daha hiç bir problem açmadı yakıtıda fena deil.

bence performans çok kötü köye ... deneme için geldiler 80 likte 4lü 14 vardı biride köyeden aldı 80 lik şuan 3lü 12 no pulluk kullanıyor.. kötülemek istemem ama .. sonuç bu .... boşuna para vermeyiiniz derim..

kullanmayan bilemez arkadaşlar bnde 80 lik var geçen sene pancar sene 70-56 lar 285s ler yağmurlu köy yolunda 1 arabayla batarken ben 3 arabayla çıktığımı biliyorum

kullanıcıdan kullanıcaya deısıyor acıkcası bu yorumlar Traktorlerın kullanıs amacına gore performansları deısıyor 70 dt var suana kadar bı sıkayetımız olmadı 4lu 14lu cekıor nadas zamanı Balyada yapıyoruz hp sıne gore ıyı bence 265s vardı balyada asırı zorlanıyordu Nimet 70 ona gore cok rahat calısıyor...Kabın ve konfor yonunden eksıklıklerı var sonucta yenı cıkan bır traktor Herkesın kendı tercıhı dıyorum

coyote26 link=topic=6579.msg80789#msg80789 date=1222976855' Alıntı:
kullanıcıdan kullanıcaya deısıyor acıkcası bu yorumlar Traktorlerın kullanıs amacına gore performansları deısıyor 70 dt var suana kadar bı sıkayetımız olmadı 4lu 14lu cekıor nadas zamanı Balyada yapıyoruz hp sıne gore ıyı bence 265s vardı balyada asırı zorlanıyordu Nimet 70 ona gore cok rahat calısıyor...Kabın ve konfor yonunden eksıklıklerı var sonucta yenı cıkan bır traktor Herkesın kendı tercıhı dıyorum
sana katılıyorum arkadasım + rep ama bana gore erkunt 3 silindir olması satısları falan dusuruyo

coyote26 link=topic=6579.msg80789#msg80789 date=1222976855' Alıntı:
ewet sana katılıyorum ben ayçiçeği zamanında ayçiçeği makinesi filan taktığımda rolentte çalışmasına rahmen baya hızlı çewirodu
çift sürerkende adam gibi asılırsan motorda adam gibi asılır :D ama biraz fazka yakar o kadar...

uyrra*-*-Arkadaşlar ben servet 80t 4wd için fikrimi belirtiyorum bu traktör 75 hp olmasına rağmen diğer markalarla (75 hp )kıyaslandığında çok çok daha verimli (özellikle düşük devirlerde) tarla işlerken 1500 deviri geçmez isen yakıt mükemmel _yolda seyir halinde 2000 deviri gecersen yakıtı sever ama süper gider _yüklü römörk ile yokuş inerken komprosörü zayıf oda 3 silindirli oluşundan _vites sayısının çokluğu avantaj _sonuç itibarıile tavsiye edebilirim.

_____________EN İYİ YERLİ______________

ARKADAŞLAR bizde erkunt 60 var memnunuz yakıtından ve gücünden ama 70 almadığımıza pişman olduk traktor süper (YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI) Türk mühendisler tarafından ankarada üretiliyor arkadaşlar

ben 80t 4 çeker orjinal kabin bi erkunt almıştım şimdi satmayı denedim olmadı bayi ile sıfırı ile takas edeyim dedim bayi 2,ele fiyat dahi veremedi bir makina da ikinci el muhakkak önem taşır..şimdi verdiğimiz parayamı yanalım yok bize kardeş oldu bu erkunt onamı yanalım bilmiyorum. adamlar sadece satana kadar makinalarının ardında sattıktan sonra sahip çıknan bile yok.. paranıza yazık etmeyin derim...

demeyin...... hayallerim yıkıldı ben ise onları adam gibi motor sanardım meherse bizim yaşlı enter bile daha yamanmış

bayi ismi ver ya sallama almıyorlarmış bn nasıl 2006 70liğin üzerine 13 verip 2008 80 lik aldım ne bn bayi ismide vereyim afyon bayisi hem soylediğin şeylerde mantık yok ya

ARKADAŞ ŞUAN ÇOK GÜZEL PARA EDİYOR.KRİZE RAGMEN ÇEKMİYOR VE ELDE KALDILARA İNANMAM BEN DE KULLANIYORUM.HANGİ BAYİ ALMIYORMUŞ 2.ELİ AÇIKLA FABRİKAYI ARADIN MI ALMAK ZORUNDALAR.SERVTİM 4X4 DÜM VAR 3 YIL OLCAK ERKUNT KULLANALI 2006 MODEL SERVET 4X4 VERDİM LÜK MODELİNİ ALDIM.2008 HAZİRANIN DA ŞUAN 230 SAATE. HERŞEYİ İLE MÜKEMMEL KULANMASINI BİLEN ALACKA BU MALI ZATEN HERKAPIYA YAKIŞMIYOR

(perkıns ve ZF buisimler türkcemi arkadaşlar.?) bu isimlerin türkçe olması ve ya olmaması bir şey ifade etmez.hangi ülke ürettiği bir malı % 100 kendi ham maddesi ve insan gücüyle elde ediyor.böyle bir sistem yok.perkıns ABD kökenli 150 yıllık geçmişi var.ama bu motorlar ve isimleri onlarca ülkede çeşitli model ve tiplerde üretiliyor.önemli olanı bü üretilen motora telif ücreti ödenmemesi.bu motor blok,yatak,gölekleri,krankları birçok malzemesi ülkemizde yapılıyor.birçok ünlü markalar türkiyede üeretiliyor türkn işçisi,nin elinden geçiyor.zf de ülkemizde üretiliyor.daha birçok ürünler burada yapılıyor.önemli olna para ödemeden hertürlü aklı ve fikri kullanıp bir şey üretmek onuda erkunt yapıyor.

böyleyken kir atıyorsunuz ,birde üzerinde denenmedik türkmalı motor osaydı ne yaparsınız bilemem ??? ne olursa olsun bence desteklenmeli.

Arkadaşlar Firma Malının Arkadasında YAPMAYIN...
Herhangi Bir Sorunda WEB adresine girip yazın..
Hemen Arıyorlar cevap veriyorlar...
Bende Yeni 80lik Servet Aldık...
Daha Tarlaya giremedik. Ama Şuan Güzel Sorun Yok .. Firmada Her Sorunda Yanımızda..
Traktör Tarlaya Girmeden Anlaşılmaz. Bakalım Ayçiçek Ekiminde Göreceğiz..