bu video sizcede claası karalamak için çekilmemişmi iyi izleyin

bu adam heralde şu 52 saatte ağırlığı kırıldığı için claası o zamandan beri karalayan adam sahibindenede zevkine ilan vermişti.. şimdide ön ağırlıklarını yaptırmaya parasına kıyamamış öylece tarlaya salmış hemde arkasında çok ağır bir pullukla birde ne kadar hor kullanıldığına ve bilerek pati çektirilmesine dikkat edin daha açtığı çizi birşeye benzememişki bende altınada yorumu yazdım zaten

http://www.facebook.com/groups/139959880563/

Ynt: bu video sizcede claası karalamak için çekilmemişmi iyi izleyin

çiftçi58 link=topic=58613.msg630271#msg630271 date=1347528050' Alıntı:
bu adam heralde şu 52 saatte ağırlığı kırıldığı için claası o zamandan beri karalayan adam sahibindenede zevkine ilan vermişti.. şimdide ön ağırlıklarını yaptırmaya parasına kıyamamış öylece tarlaya salmış hemde arkasında çok ağır bir pullukla birde ne kadar hor kullanıldığına ve bilerek pati çektirilmesine dikkat edin daha açtığı çizi birşeye benzememişki bende altınada yorumu yazdım zaten

http://www.facebook.com/groups/139959880563/
o pulluk ayarlı deil bence önü nebiçim kalkıyo

Oyle sey olmaz resmen traktörü dagıtacak bu video resmen karalamak amaclı cekilmiş onune agırlık atsa hiç bişi olmaz

BenGeldim link=topic=58613.msg630281#msg630281 date=1347530572' Alıntı:
Oyle sey olmaz resmen traktörü dagıtacak bu video resmen karalamak amaclı cekilmiş onune agırlık atsa hiç bişi olmaz
abi aynı adam 3-4 ay önce sahibinden ilan vermiş işte bu nasıl traktör yok ağırlığı kırıldı hiç ekonomik değil ağırlıkları enka karşılamıyor ilgi alaka yok sanıldığı kadar ağır traktör değil vs claas gibi bir markayı yerin dibine sokmuş sırf enka ağırlıklarını geri yaptırmadı diye bu kadarda cahillik olmaz yani burda olsa yüzüne söverler böylelerinin...
bu arada sen arionun ekipmanlarını aldık demiştin hangi markadan kaçlı pulluk çizel kültüvator mibzer vs. aldınız kaçlı aletler birde? büyük traktör sonuçta