Kıymet 90/e Yeni Ürün Çıkmış

Ynt: Kıymet 90/e Yeni Ürün Çıkmış

R.çiftçi link=topic=58632.msg631021#msg631021 date=1347734188' Alıntı:
Peki ama FENDT niçin sisu diesel gibi 3-5 senelik motoru kullanıyor..?
arkadaşa katılıyorum. ben de 3635 mf aldım. alma sebeplerimden ilki fendt in kullandığı sisu diesel motoru ve 24+24 vites şanzımanı idi.
fendt alamazsak bizde kardeşini alırız dedik ;)

bende rakamlar konuşsun diyorum

adszwar.png

insertend link=topic=58632.msg631036#msg631036 date=1347737488' Alıntı:
bende rakamlar konuşsun diyorum

adszwar.png
tarlada rakam falan konuşmuyor ben mf hayranıyım bugün mf alsam kesinlikle perkins motorlusunu alırım köyde 5-6 valtra var bir kere seri değil onuda bıir yana bıraktık kesinlikle ama kesinlikle çok yakıyor hatta kullanıcılar tarafından en şikayetçi olunan yanı yakıtı konforu ise en memnun olunan yanı ama yakıt konusunda çok şikayet duyuyorum

phantomerkunt link=topic=58632.msg631062#msg631062 date=1347739943' Alıntı:
tarlada rakam falan konuşmuyor ben mf hayranıyım bugün mf alsam kesinlikle perkins motorlusunu alırım köyde 5-6 valtra var bir kere seri değil onuda bıir yana bıraktık kesinlikle ama kesinlikle çok yakıyor hatta kullanıcılar tarafından en şikayetçi olunan yanı yakıtı konforu ise en memnun olunan yanı ama yakıt konusunda çok şikayet duyuyorum
sisu şu an dünyada en ağır işlerde kullanılan iş makinalarında görev yapan motor.sen 3-5 yıldır biliyorsun diye bu motoru yabana atamazsın.arkadaşın paylaştığı gibi özgül yakıt tüketimi gerçekten düşük.ama erkunt ilk önce common rail teknolojisine sahip bir motoru koymalı.sisu için erkuntun daha çok yolu var.

Sisu Diesel motor çok farklı...Sesi bile başka.Bizim ' ' TDD ' ' lerde Iveco motor var.Sesi filan Perkinse az da olsa benziyor.Ama Sısu(Volvo) motor öyle değil.Tdd lerden Önce Valtra a85 vardı.Sesi Dozer sesi gibiydi...Ve Çekişide tdd lere göre oldukça iyiydi ;)

yenilikçilik her zaman iyidir ama var olanın daha iyisini yapıp piyasaya salmaktır bana göre kalite düşürüp özellik düşürüp Türk çiftçisini daha geri atmak olmaz alanlara hayırlı olur inşallah sisu motorda perkins ' ten çok daha üstündür tartışılmaz bir üstünlük hemde

gokhanozkan link=topic=58632.msg631417#msg631417 date=1347867655' Alıntı:
sisu şu an dünyada en ağır işlerde kullanılan iş makinalarında görev yapan motor.sen 3-5 yıldır biliyorsun diye bu motoru yabana atamazsın.arkadaşın paylaştığı gibi özgül yakıt tüketimi gerçekten düşük.ama erkunt ilk önce common rail teknolojisine sahip bir motoru koymalı.sisu için erkuntun daha çok yolu var.
bence önce çaktırmadan e serisiyle lüks serisinin isimleri takas olmalı,zira e serileri lükslerden daha çok tutuldu :)

ERKUNT YENİ 90E HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

selam arkadaşlar abiler erkunt un yeni ürünü 90e hakkındaki görüşleriniz nelerdir özellikle traktörü yakından inceleme fırsatı olanlar oldu ise paylaşımlarınızı aktarabilirmisiniz.