DOĞSAN TARIM STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012...!!!

DOĞSAN TARIM STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012...!!!

28/08/2012

Arkadaşlar işten güçten fuar fotoğrafları yarım kalmıştı kaldığım yerden devam ediyorum. Bu fotoğraflarda da Doğsan Tarım Standını göreceksiniz...;)

alipasalierkan...............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DOĞSAN TARIM STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012...!!!

güzel paylaşım Erkan . forumdaki sayın doğsan tarım yetkilisi o ripperdaki yan kulakları çizele niye koymuyorsunuz arkadaş, şu arkadaki 1 karışlık merdane ne kadar iş yapacak. büyütün azıcık şunun çapını.

tümosan 8095 link=topic=58639.msg631055#msg631055 date=1347739283' Alıntı:
güzel paylaşım erkan bey.merdaneli patlatmanın fiyatı hakkında bi bilginiz varmı acaba.

11 ' li çzeli soruyosanız. 5000 TL dediler. Sonradan 4750 TL ' ye bıraktılar. Ripper için ise fiyat sormadım.

GÜRKAN link=topic=58639.msg631064#msg631064 date=1347740050' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan . forumdaki sayın doğsan tarım yetkilisi o ripperdaki yan kulakları çizele niye koymuyorsunuz arkadaş, şu arkadaki 1 karışlık merdane ne kadar iş yapacak. büyütün azıcık şunun çapını.

Bencede Gürkan abi çizel üzerinde biraz çalışmak gerek. Özellikle merdane bana çok küçük geldi. Fiyat olarak cazipti. Ama merdane gözümüzü doldurmadı. Ripperadki kulaklarda rippera çok ufak kaçmış...:D Çizele uyardı...:D

teşkkrlr güzel paylaşım...
üstten 2. ve 9. resimdeki kombine merdane çok hoş ve gerekli...
bizim bölgede güzlük ekimden sonra çekmek gerekiyor. fiyatını merak ettim. tşkkrlr, Erkan....