YENİ ÇELMAK SIRA BAĞIMSIZLARIMIZ HAYIRLI OLSUN(ALİ SARAÇ-CİHAN ÖZECE)

BUGÜN 2 ADET ÇELMAK SIRA BAĞIMSIZ ALDIK.BİZ FİMAKS SIRABAĞIMSIZI TAKASA VERDİK ALİ KARDEŞİMDE ÇİFT SIRA BAĞIMLIYI TAKASA VERDİ.MAKİNALARI EN GEÇ ÇARŞAMBA GÜNÜ TESİLİM ALACAĞIZ.

Ynt: YENİ ÇELMAK SIRA BAĞIMSIZLARIMIZ HAYIRLI OLSUN(ALİ SARAÇ-CİHAN ÖZECE)

sağolun arkada$lar .. valla ali öyle esti aldık geçtik yaw .. ikimizinde ihtiyacı yok memnunuzda traktör büyüdü benim makina bildiğin gibi 65lik bile ceviriyo 110luk dağıtacak ben yeni alacaktım .. cihanıda kandırdım öyle deği$tirdik .. fimaks 540 devir onun en büyük problemi o i$ kaçırmıyo çift sıra olmasına rağmen .. dönü$tede enkayla pazarlık yaptık seneye jaguar 8 sıralı slaj makinası alıcaz allah nasip ederse cihan karde$imle ortak .. ben illa cx biçer alalım dedim ama slaj makinası alalım bo$ver dedi .. farketmez bu makinalar piyasada parasını cıkartan makina .. allah utandırmasın .. sende sağol mahmutum .. sizin orlarda slaj olursa söyle zaten salı günü traktörü emirhacılının ordaki shell benzinliğe bırakıcam slaj makinasıyla $u an i$im yok orlarda slaj yapacam i$ cıkarsa ..

sağolun arkadaşlar en iyileri sizlerin olsun.ali kardeşimle bişiler yapmaya karar werdik bakalım hayırlısı.ama o nh ci ben tümocu nasıl olcak bakalım :D

Cihan_özece link=topic=58674.msg631075#msg631075 date=1347741977' Alıntı:
sağolun arkadaşlar en iyileri sizlerin olsun.ali kardeşimle bişiler yapmaya karar werdik bakalım hayırlısı.ama o nh ci ben tümocu nasıl olcak bakalım :D
farkedermi claas markası altında bulu$uruz birader :D tüm dünya nh ve tümodan ibaret değil .. fentd var var oglu var :d

hayırlı olsun slajcılar :) yeni motora yeni ekipman tatlı olur :) cihan abinin tümoya diyecek yok zaten.ne taksan çalışıyo maşallah :D Allah iş rastlığı versin abiler.

oooo hayırlı olsun ikinizede çifte kavrulmuş...silaj işi popülerleşmeye başladı bu taraftada ..seneye bekleriz..bu tarafa bol kazançlar

vale link=topic=58674.msg631080#msg631080 date=1347742142' Alıntı:
oooo hayırlı olsun ikinizede çifte kavrulmuş...silaj işi popülerleşmeye başladı bu taraftada ..seneye bekleriz..bu tarafa bol kazançlar
gelirim ben abi nispeten daha yakınımda .. seneye büyük ihtimal cihanın yanına gidicem orda çift makina calı$ıcaz .. bide jaguarı alırsak bayındı torbalıdan cıkamayız .. ikinci ürünlerde $u anda varsa gelirim ben gelip gittiğime değecek yer olursa .. denizli bana 60 km .. :) tıngır tıngır gelirim 110la :D

vale link=topic=58674.msg631080#msg631080 date=1347742142' Alıntı:
sağol aycan abi bir alo demeniz yeterli olacaktır.trakklüp üyelerinin tarlaları %10 iskonto ile biçilecektir bilginize :D

Ali SARAÇ link=topic=58674.msg631083#msg631083 date=1347742302' Alıntı:
gelirim ben abi nispeten daha yakınımda .. seneye büyük ihtimal cihanın yanına gidicem orda çift makina calı$ıcaz .. bide jaguarı alırsak bayındı torbalıdan cıkamayız .. ikinci ürünlerde $u anda varsa gelirim ben gelip gittiğime değecek yer olursa .. denizli bana 60 km .. :) tıngır tıngır gelirim 110la :D
bizim silaj işi bu sene yaygınlaştı.yakında bir işletme kurulduğu için ..bizim burada hasad izmirden sonra oluyor sanırım rakım yüksekliğinden dolayı .buraya jd nin bir makinası geldi bu sene canavar gibi birşey ,fakat bazıları traktörlere yaptırdı..jd biraz pahalıya geldi sanırım ..seneye.nasip artık ..ama şu balya işi olacak gibi..herkes mısırın paketini yaptırmaya niyetli ..

Cihan_özece link=topic=58674.msg631084#msg631084 date=1347742331' Alıntı:
sağol aycan abi bir alo demeniz yeterli olacaktır.trakklüp üyelerinin tarlaları %10 iskonto ile biçilecektir bilginize :D
eyvallah kardeşim ..seneye azda olsa silajlık ekeceğim tabii sözleşmeli olursa ..yoksa bu tarafta hayvancılık az olduğu için elimizde kalabilir

vale link=topic=58674.msg631087#msg631087 date=1347742607' Alıntı:
bizim silaj işi bu sene yaygınlaştı.yakında bir işletme kurulduğu için ..bizim burada hasad izmirden sonra oluyor sanırım rakım yüksekliğinden dolayı .buraya jd nin bir makinası geldi bu sene canavar gibi birşey ,fakat bazıları traktörlere yaptırdı..jd biraz pahalıya geldi sanırım ..seneye.nasip artık ..ama şu balya işi olacak gibi..herkes mısırın paketini yaptırmaya niyetli ..
bugun o mısır paketi salihlide 7 liraymı$ onu ögrendim :) onada gelirim abi sen gel de yeter gelip gitmemi kurtarsında para kazanılcak olduktan sonra gelirim niye gelmiyim ki .. izmirde gezcegime arazide çalı$ırım

ön çalışmayı yapayım alo derim .eğer fiyat iyi olursa hazırda kendi çevremde 1000 dekara yakın var..ama dediğim gibi piyasası nın olması önemli

vale link=topic=58674.msg631094#msg631094 date=1347743310' Alıntı:
ön çalışmayı yapayım alo derim .eğer fiyat iyi olursa hazırda kendi çevremde 1000 dekara yakın var..ama dediğim gibi piyasası nın olması önemli
eğer dekar yüksek olursa 2 makina biçeriz kilo kaybıda olmaz aycan abi.