ANKARA AGROTECH TARIM FUARI (Traktörlerde var resim çokluğundan ayıramadım)

Ynt: ANKARA AGROTEC TARIM FUARI (Traktörlerde var resim çokluğundan ayıramadım)

ck.us/img205/dscn5233xh7.jpg/1/]
w800.png
[/URL]

anlamadığım bir şekilde fendt başak class erkunt yoktu
ayrıca fuarda kioti die bir marka ggelmiş anasayfada kioti sayfası açılırrsa ben modaretörü olabilirim

not:+repleri esirgemeyin resimleri upload çok uzun sürdü.

saygılar...

Ynt: ANKARA AGROTEC TARIM FUARI (Traktörlerde var resim çokluğundan ayıramadım)

güzel fotolar kardeşim +rep haketmişin... ankara fuarına bu senede gidemedik tarihi ters geliyor bana...

Ynt: ANKARA AGROTECH TARIM FUARI (Traktörlerde var resim çokluğundan ayıramadım)

Yarın kısmetse bende gidicem, fazla vaktim yok ama belki pazar yine gidebilirim..umarım biraz resimde ben eklerim...çok güzel olmuş, eline sağlık...

Ynt: ANKARA AGROTECH TARIM FUARI (Traktörlerde var resim çokluğundan ayıramadım)

30.08.2008 ve 31.08.2008 de fuarı ziyaret edebildim, çektiğim fotoların neredeyse hepsini kardeş çekmiş, o yüzden yeni konu açıp konu kirliliği yaratmak istemedim, bir iki foto buraya ekleyim bari,önümüz kış, bol bol konu açarız nasılsa...
Açıkçası ben pek beğenmedim...Katılımcılar çok fazla emek harcamamış, sadece para harcamış ama genelde moraller düşüktü...Şahsen tanıdığım 6-7 katılımcı, ilginin fazla olmadığını, ama ekonomik koşullar nedeniyle bunu beklediklerini ifade ettiler...Aslında onlarında çok fazla manevra yeteneği yok, üretim maliyetlerinin bilfiil içerisinde biri olarak yükerinin ağırlığını kestirebiliyorum...Bu işlerde hem üreticiye hem tüketiciye teşvik ve destek gerekli...Bunun için ise tarımın önemini gerçekten kavramış bir bilince sahip yöneticilere ihtiyacımız var...Toprağımızın hem altı, hemde üstü işlemeye müsait, gerçekten cennet bir vatanımız var, kıynetini bir bilebilsek...Neyse kafa ütülemeyelim..Saygılar...

Bu traktör güzel görünüyordu, kapıları kilitliydi...

Ama favorim budur...Sanırım 187.000 YTL dedi stand görevlisi...

Bu sulama aletine ise 38.000 YTL fiyat verdiler...Çok gibi ama sanırım teşvik uygulaması var...

CASE standı canlıydı, orta ve büyük tipler vardı, JX95 neredeyse TD95D ile aynı, özellik olarak çok benzeşiyor, sanırım Türk Traktör tarafından üretiliyor, başarılı, kabin hacmi olarak beğendim, benim TD85D den geniş iç hacmi...

Buradan bazı arkadaşlarımız fiilen kullanıyorlar alttaki makineyi, ne kadar şanslı olduklarını şimdi anladım, bu makine ile çiftçilik yapılır tabiki...

Bu resim de Atilla Bey için...Ford 5000...

Dediğim gibi, ben pek beğenmedim fuarı, bu arada FENDT ve CLAAS görmek isterdik ama yoklardı...Askılı+çekili mibzerler vardı Polatlı yapımı, enteresandı...Yeni hiç birşey göremedim sulama makinası dışında...Neyse geçti gitti fuar, umarım bu yıl verimlerimiz ve satışlarımız tatminkar olurda seneye daha canlılarını izler ve alırız...Bu arada 2 tonluk çekili tip holderin fiyatı 13.000 YTL miş, bence yüksek...Üretici için iyi ama kullanıcı ne kadar sürede amortismanı sağlar, hesaplamak lazım...

Herkese selamlar...

insomnia link=topic=6593.msg70384#msg70384 date=1220209798' Alıntı:
resim emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler öz ve anlamlı bir anlatı olmuş

Yorumunuz için teşekkürler..

atilla link=topic=6593.msg70385#msg70385 date=1220209997' Alıntı:
meslektaşım çok teşekkür ederim...

Rica ederim Atilla bey, çıkışta görünce aklıma geldiniz, bir fotoğraf çekiverdim :)

arkadaslar bu landını 8865 ler hakkında bı bılgısı olan varmı varsa lutfen paylaşırmı?