POETTINGER - RAUCH - AGROTEKNİK STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012

POETTINGER - RAUCH - LELY - MERLO - AGROTEKNİK STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

31/08/2012

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Karaevli / Tekirdağ ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2012 fuarına katıldım. Fuara katılımcı firma sayısı çok fazla değildi. Ama tatminkar derecedeydi. Birazda Çorlu fuarına yakın olduğu için firmalar her ikisinede katılmamışlardı. Demonstrasyon olanağı olduğu için görülmesi gereken bir fuar. Bu sene traktör firmaları büyük modellerini getirmemişlerdi. Fuara gittiğimiz gün fazla demonstrasyon izleme şansımız olmadı. Zaten geç gitmiştik. Arkadaşlar bu fotoğraflarda Poettinger - Rauch - Merlo - Lely - AgroTeknik Standını göreceksiniz...;)

alipasalierkan........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: POETTINGER - RAUCH - AGROTEKNİK STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012

Hepsinden birertane olmalı süper duruyolar ....Bu Pötiger Hububat ekim mibzerlerinin fiyatları nedir aceba...Paylaşım için teşekürler

Ynt: POETTINGER - RAUCH - AGROTEKNİK STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012

Ferhat suat link=topic=58794.msg632842#msg632842 date=1348352290' Alıntı:
Hepsinden birertane olmalı süper duruyolar ....Bu Pötiger Hububat ekim mibzerlerinin fiyatları nedir aceba...Paylaşım için teşekürler

Yorum için teşekkürler. Sormadım. Ama baya vardır...:D

Ferhat suat link=topic=58794.msg632842#msg632842 date=1348352290' Alıntı:

aralarinda en büyügü Terrasem R3 55.000 euro civariydi yanlis hatirlamiyosam...

güzel paylaşım Erkan. kalite konuşuyor resmen. yeni tip terradiskler de hoş olmuşlar. şu yeşil pottinger şapkalarından yok mu sende bana göndersene bir tane :D

erkan teşşekürler resimler için senin sayende fuara gitmiş kadar oluyoruz gerçekten büyük özen gösteriyorsun emek veriyorsun forumdaki en çalışkan kişi sensin yani aktif olarak sürekli resim video ekliyorsun bizde senin sayende değişik bölgelerdeki makinaları görmüş oluruz teşşekürler

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

GÜRKAN link=topic=58794.msg633395#msg633395 date=1348511558' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan. kalite konuşuyor resmen. yeni tip terradiskler de hoş olmuşlar. şu yeşil pottinger şapkalarından yok mu sende bana göndersene bir tane :D

Evet Gürkan abi gerçekten kaliteli ekipmanlar. Poettinger benimde çok hoşuma gidiyor. Almanya ' daki standını, ilgi ve alakayıda görünce gerçekten takdir ettim. Bizzat firma sahibi Mr. Poettinger ile de tanıştıktı. Gerçekten firmalarının arkasında duruyorlar. Orada da bu yeni ürünleri yakından incelemiştik. Yeni ürünleri daha düşük beygir güçlerinde az ağırlık ile aynı işi yaptırma üzerine tasarlanmış ürünlerdi. Baya hoşuma gittiydiler. Poettinger şapkalarından bende yok abi. Bende gördüm milletin kafasında ama dağıtırlarken denk gelmedim. Zaten benim kafamda Axion 900 şapkası vardı. ENKA bile şapka vermedi...:D

hamza40_7 link=topic=58794.msg633401#msg633401 date=1348511940' Alıntı:
erkan teşşekürler resimler için senin sayende fuara gitmiş kadar oluyoruz gerçekten büyük özen gösteriyorsun emek veriyorsun forumdaki en çalışkan kişi sensin yani aktif olarak sürekli resim video ekliyorsun bizde senin sayende değişik bölgelerdeki makinaları görmüş oluruz teşşekürler

Elimden geldiğince foruma faydalı olmaya çalışıyorum. İmkan olsada keşke tüm Türkiye ve Dünya çapındaki fuarları ve organizasyonları gezip böyle fotoğraflar çekebilsem. Bende elimden geldiğince artık Trakya civarındaki organizasyonları sizlerle paylaşıyorum. Belki ileride daha geniş alanlarda da paylaşımlar yaparım. Zaten geçen yıl Almanya ile ilk adımı attım. Belki devamı gelir...