JOHN DEERE STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

JOHN DEERE STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

31/08/2012

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Karaevli / Tekirdağ ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2012 fuarına katıldım. Fuara katılımcı firma sayısı çok fazla değildi. Ama tatminkar derecedeydi. Birazda Çorlu fuarına yakın olduğu için firmalar her ikisinede katılmamışlardı. Demonstrasyon olanağı olduğu için görülmesi gereken bir fuar. Bu sene traktör firmaları büyük modellerini getirmemişlerdi. Fuara gittiğimiz gün fazla demonstrasyon izleme şansımız olmadı. Zaten geç gitmiştik. Arkadaşlar bu fotoğraflarda John Deere Standını göreceksiniz...;)

alipasalierkan........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: JOHN DEERE STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

güzel payla$ım her$eyini seviyorum $u traktörün gövdeyi ye$ile boyuyolar hidrolikleri ye$ile boyuyolar tav oluyorum .. boyasınlar siyaha kaporta ye$il gövde siyah arka hidrolik siyah jantlar sarı .. tam $ekil olcak

güzel paylaşım Erkan. şu mekanik 6000 d serisinde vites topuzları güzel olsa ve arka hidrolik kollarda yardımcı pistonlar olsa alınacak traktörler aslında. fiyatları çok uygun. tam çeltikçi arkadaşlara göre.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

GÜRKAN link=topic=58795.msg633471#msg633471 date=1348516433' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan. şu mekanik 6000 d serisinde vites topuzları güzel olsa ve arka hidrolik kollarda yardımcı pistonlar olsa alınacak traktörler aslında. fiyatları çok uygun. tam çeltikçi arkadaşlara göre.

Fiyatlar uygun Gürkan abi. Ama hidrolik ile vites sayısı işi bozuyor. 16 vites olsa hidrolikler az daha kuvvetli olsa baya satar. Özellikle şöforü olanlar öncelikli olarak tercih eder...