CLAAS - LEMKEN - ENKA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

CLAAS - LEMKEN - ENKA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

31/08/2012

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Karaevli / Tekirdağ ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2012 fuarına katıldım. Fuara katılımcı firma sayısı çok fazla değildi. Ama tatminkar derecedeydi. Birazda Çorlu fuarına yakın olduğu için firmalar her ikisinede katılmamışlardı. Demonstrasyon olanağı olduğu için görülmesi gereken bir fuar. Bu sene traktör firmaları büyük modellerini getirmemişlerdi. Fuara gittiğimiz gün fazla demonstrasyon izleme şansımız olmadı. Zaten geç gitmiştik. Sadece tam anlamıyla CLAAS ' ın demonstrasyon gösterisini izleyebildik. Zaten CLAAS ' ın gösteriside yettide arttı. Gerçekten güzel bir demo gösterisi oldu. Traktörlerin kurak arazi şartlarında ekipmanlar ile yaptığı demo gösterisi ilgi çekiciydi. Daha sonra Terra Trac palet sistemli LEXION 750 ' ninde muhteşem gösterisi gerçekleşti. Sürülü arazi üzerinde tam gaz gezinerek izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Hatta alkış bile koptu. Bende sizler için bol bol fotoğraf ve vidyo çektim...;)

alipasalierkan........;)

Vidyolar HD 1080P...!!!

DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS DEMONSTRATION / ÜRÜNLERİ DEMONSTRASYONU 2012 PART1..!!!
DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS DEMONSTRATION / ÜRÜNLERİ DEMONSTRASYONU 2012 PART2..!!!
DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS DEMONSTRATION / ÜRÜNLERİ DEMONSTRASYONU 2012 PART3..!!!

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=24pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: CLAAS - LEMKEN - ENKA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

ve sonunda beklenen paylaşım geldi :D paylaşım için teşekkürler yanlız birşey dikkatimi çekti arion420 pullukta çok ağır gidiyor pullukta 13 no heralde 110 hp bir traktör için yavaş değilmi? sizin ares daha seriydi sanki belkide toprak göründüğünden daha serttir bilemiyorum

Ynt: CLAAS - LEMKEN - ENKA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

çiftçi58 link=topic=58802.msg632889#msg632889 date=1348390716' Alıntı:
ve sonunda beklenen paylaşım geldi :D paylaşım için teşekkürler yanlız birşey dikkatimi çekti arion420 pullukta çok ağır gidiyor pullukta 13 no heralde 110 hp bir traktör için yavaş değilmi? sizin ares daha seriydi sanki belkide toprak göründüğünden daha serttir bilemiyorum

Pulluk 14 veya 16 numara falandı sanırsam. Dikkatli bakmadım. 13 numara zaten olmaz. Trakya ' da o numarada pek kullanılmaz. Pulluğu zaten diğer bir standtan almışlar sanırsam. Çünkü satıcı firmanın ismi üzerinde yer alıyordu. Öylesine arkasına takmışlar. Pulluk zaten dikkat edersen ayarsız. Toprak çıkarsın biraz diye sürüyorlar. Aslında ARION 420 ' ye Lemken ' in disk tillerını takıyorlarmış. Ama yerler çok kurak. Doğsan ' ın patlatması ile sürüp üzerini diğer ekipmanlar ile işleyeceklermiş. Ama Doğsan masa gibi kesek çıkarınca diğer ekipmanlara çalışacak ortam olmamış. Onlarda pullukla sürmüşler sanırsam. Disk tiller zaten kenarda duruyordu. ARION ' u kullanan arkadaşlar zaten öylesinede biraz takılıyorlardı. Telefonlar konuşuyorlar falan. Ağır ağır takıldılar...:D

çiftçi58 link=topic=58802.msg632966#msg632966 date=1348418369' Alıntı:
lemken karat 9 un ve dönerli pulluğunun fiyatını biliyormusun erkan abi?

Sormadım. Bizi aşıyorlar...:D

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

GÜRKAN link=topic=58802.msg633357#msg633357 date=1348509383' Alıntı:
süper paylaşım Erkan. claasların hepsi birbirinden güzel. ama lemken rubin çok pis bakıyor o resimde :D

Sorma Gürkan abi. AXOS ' a az bakmadık. Direkten döndük..:D Rubin ' de salın beni tarlaya der gibiydi...:D

alipasalierkan link=topic=58802.msg633455#msg633455 date=1348515736' Alıntı:
Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

Sorma Gürkan abi. AXOS ' a az bakmadık. Direkten döndük..:D Rubin ' de salın beni tarlaya der gibiydi...:D
tamamdır kurt varsa o iş olur er geç :D bende çok begeniyorum axosları. bizim babaeski mf servisi de enkanın servisliğini almış sanırım. bugun tabelayı değiştiriyorlardı. geçerken gördüm uğrayamadım. bakalım nasıl olucak durumlar.

GÜRKAN link=topic=58802.msg633462#msg633462 date=1348516097' Alıntı:
tamamdır kurt varsa o iş olur er geç :D bende çok begeniyorum axosları. bizim babaeski mf servisi de enkanın servisliğini almış sanırım. bugun tabelayı değiştiriyorlardı. geçerken gördüm uğrayamadım. bakalım nasıl olucak durumlar.

Valla iki defa gittik yanına. Tekirdağ bayiside Erkan giderken al götür dedi. Ama karar veremedik...:D Sana bir ARION gider Gürkan abi. Serviste var madem...:D

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar. Güzel bir organizasyondu....;)

konyaligencciftci link=topic=58802.msg648358#msg648358 date=1352711271' Alıntı:
Güzel bi gün olmuş abi.gerçekten süper kareler yakalamışsın.emeğine,ellerine sağlık :)

Ahmet seninde paylaşımlarını bekliyoruz. Arayı çok açtın yaws...;)