GrassMod v1[Orj.'den farklı !]

LS '08 için yayımlanan Ot biçme modunu bazı almanlar farklılaştırmışlar, yeni aletler vs. eklemişler.Güzel olduğunu sanıyorum.Aletler tıpkı gerçek gibi olmuş... :)

Fendt Xylon 524
xxanpb3i.jpg

Claas Cougar
kihgrwti.jpg

Mercedes Unimog
8pxas4v7.jpg

Unimog ot biçme aleti
lm7xlg3l.jpg

Pöttinger Novacat
dbr24yp9.jpg

Pöttinger Novadisc 900
2k8ibcfn.jpg

Pöttinger Alphamotion
dwpihv7s.jpg

Pöttinger Wender
722xcfy7.jpg

Pöttinger Schwader (1 Kreisel)
2tdrgnaz.jpg

Pöttinger Schwader Top 1252 (4 Kreisel
aiwz5hf5.jpg

Pöttinger Jumbo
34vhgyb7.jpg

Kotte Güllefass mit Güllegrubber
e3mch7yz.jpg

Zunhammer Güllefass
9flljgbo.jpg

Bergmann Universalstreuer
cp6nvyvi.jpg

Kühe
xbp7i9tq.jpg

Mistgrube mit Förderband
42njyfcy.jpg

Güllegrube
mtpssgu7.jpg

Maschinenhalle mit Getreidesilo
bhttsan8.jpg

İndirme linki:

http://uploaded.to/?id=e95cbi

Ynt: GrassMod v1[Orj.'den farklı !]

yüklüyorsun ve hata veriyor aşırı derecede açıklayıcı olmuş :) ne hatası veriyor nasıl yükledin nerede hata veriyor müneccim değiliz biz bu oyunu da biz yazmadık herşeyini bilmiyoruz sorununuz olduğunda daha açıklayıcı olunuz ki size yardımcı olabilelim

kardeş indirdim tıkladım çalıştır dedim hata verdi
'the setup files are corrupted.please obtain a new copy of the program' işte bu hatayı verdi

'Yükleme dosyaları bozulmuş.Lütfen yeni bir kopya program elde edin.' diyor.Oyunu ayrı bir klasöre kur.Üzerinde hiçbir oynama yapma.Arkasından bu yamayı yükle.Birde öyle dene.Şahsen indirmedim.Kotam dolduda taştı...

valla artık kota problemine kablo internetle çözüm bulabilirsiniz aylık 30 ytl hem sınırsız hemde kablolu yayın izleme şansınız var ben evime onu bağlattım 512 ile bağlanıyorum ama 4 tane pc de sorunsuuz hız kaybı olmadan adsl gibi arada bir kopmadan rahatlıkla bağlanıyorum tek dez avantajı modeminin tuzlu olması ama inanın amorti ediyor kendini

Arkadaşımızın bahsetmiş oluduğu Kablo Net süper bi olayy bende kullanıyorum ve ayrıca aldığım duyumlara göre ekim ayında bağlantı ücreti ve modem bedeva olarak yeni kullanıcıların hizmetine sunulucak kota derdi olan arkadaşlarımız isterlerse araştırma yapabilirler belki işlerine yarar...Herkese saygılar yama güzel görünüyor umarım calıştırabilirim Teşekkürler

denızzz kardesın data kılosorunu yukledım calsıtırdım oynuorum sımdı bunu yuklersem o mu gıder yoksa bununla beraber calısır mı