Ehliyetinizi kaç yaşındayken aldınız/almayı düşünüyorsunuz

maksat muhabbet olsun inş sanene felan diyip cıvıtanlar olmaz :D
hani herkez der ya 18 e girdiğim gün yazılacam diye bakalım kaç yasında aldınız :D

bende 18 de almayı düşünenlerdenim zuha-*-s

Ynt: Ehliyetinizi kaç yaşındayken aldınız/almayı düşünüyorsunuz

demir45 link=topic=58818.msg633134#msg633134 date=1348433386' Alıntı:
Girdik mi nasıl oluyorsa hallederiz artık da ben araba sürmesini bilmiyorum nasıl olacak iş traktörle mi yanaşsam kapıya.. ;D
en fazla 1 haftalık pratik yaprsın dert etme :)

Ben Sivas ' a Gidicem Yarın, Haftasonu Yazılmayı Düşünüyorum A2 Ve B Sınıflarına...

Bu Arada 2013 ' ten İtibaren Ehliyet 2 Senelik Staj Sonucu Alınacakmış...
O Süre Zarfında Geçici Sürücü Belgesi Vericeklermiş, Ama Yinede Araç Kullanırken Yanında Ehliyetli Biri OLmadığı Zaman Aynı Ehliyetsizmiş Gibi Cezai İşlem Uygulanacakmış...

ben 18 de üni okuyordum pekte ehliyetle işim olmuyordu senesine bitti o zmn aldık işte ondada polisler çok ısrar etti bak birisine çarparsın önce ehliyet yok diye başlarlar çok cnın yanar dediler 2009un son gün almıştım sanırım :) 29 aralık 2009 olabilir :D

2.3.2000 ilk ehliyetim sonra e gectim şimdi d alcam sanırım ilk alacaklara b almasın e alsınlar ilerde mutlaka pişman olursunuz hayatın ne getirecegini bilemeyiz kendi işimde işsiz kalırsam günümüz türkiyesinde olabilir servis şöförü işine gircem 1250 tl maaş vermişlerdi şimdi bilmiyorum

omerfarukkoc link=topic=58818.msg633142#msg633142 date=1348434199' Alıntı:
Ben Sivas ' a Gidicem Yarın, Haftasonu Yazılmayı Düşünüyorum A2 Ve B Sınıflarına...

O Süre Zarfında Geçici Sürücü Belgesi Vericeklermiş, Ama Yinede Araç Kullanırken Yanında Ehliyetli Biri OLmadığı Zaman Aynı Ehliyetsizmiş Gibi Cezai İşlem Uygulanacakmış...
E niye tercih etmiyorsun ? :D

omerfarukkoc link=topic=58818.msg633142#msg633142 date=1348434199' Alıntı:

anasnn a.. 17de motora yazılcaz 19 yaşına kadar onlamı uraşcam bıde. hs.. gene gircek motor cezası.
he gene ehliyetli ehliyetsz farkımız yok ehliyetlilerden daha çok rahatsızlık verıyorz ama yaklayamıyrlar.
+ o iş yaş gibi 2 snee azmı hadi 1 sene olsa nese dicem. :D
birde liseyi bitiremeyenler ehliyet alamıyacak mevzusu neoldu blen varmı ben böle giderse bırakacam okulu. ehliyeti alana kadarda bu kanun girermiki ? şuan yok