şanzumanlı mibzer

arkada$lar diskli $anzumanlı mibzer fiyatları nerelerde bilen varmı ben irtem 3 metre diskli sordum 15 bin dediler pahalı değli mi bana mı öyle geldi alan satan varsa bi bilgi verirse sevinirim

Ynt: şanzumanlı mibzer

hhiiiiii 15 binmi ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

irtem fiyat olarak piyasanın üstünde her zaman. size tavsiyem kurt ve güngörü de araştırmanız. ayrıca tek diskli ,çift diskli ,plastik baskı tekerli elektronik iz bırakma, tekerlek iz kabartıcı, dijital tohum takibi, otomatik klavuz vs. özelliklerine göre fiyatlar değişir.

GÜRKAN link=topic=58820.msg633173#msg633173 date=1348464386' Alıntı:
irtem fiyat olarak piyasanın üstünde her zaman. size tavsiyem kurt ve güngörü de araştırmanız. ayrıca tek diskli ,çift diskli ,plastik baskı tekerli elektronik iz bırakma, tekerlek iz kabartıcı, dijital tohum takibi, otomatik klavuz vs. özelliklerine göre fiyatlar değişir.
te$ekkür ederim .. bursa fuarına in$allah katılır bu kurtla güngör .. tek disk alıcam diğer saydıklarının hiç biri olmıycak .. sadece $u plastik baskı teker olabilir ..

Ertuğ Aslan link=topic=58820.msg633225#msg633225 date=1348481420' Alıntı:
abi bizim burda irtem pahalıya verir sanayide normal 3 mt 23 lü şanzumanlı mibzer 7500 8500 arası değşir ama irterminki 10 bin lira http://www.kurttarim.com/v3/default.asp?lang=tr bir kurtun makinalarını incele derim abi ben alcak oldumu kurt alıcam
zaten irtem almıcaz böyle giderse irtem 15 binlira dedi :) o kadar para verebiliecek olsam erdal arkada$ımızın dediği gibi havalı alırım .. 10 bini geçemem bütçe olarak ..

erdal600 link=topic=58820.msg633258#msg633258 date=1348490614' Alıntı:
Benimkisi atiyor ama gubresizide var
anladım erdalcım banada gübreli lazımda şimdi kurt tarımla konuştum 9 binlira civarında dediler 23 ayak baltalıya diskli istiyorum ben disklinin gübrelisini üretmiyolarmı$ bana illa gübreli olması lazım fiğ arpa karı$ımlarını ekmesi için iki ayrı ayarda atması lazım .. bakalım bide $akalağı arıcam $imdi ..

valla 3 tane firmaylada konu$tum bugun .. $akalak 3 metre i$ geni$liği çift diskli $anzumanlı gübreli pistonlu iz bırakmalı : 14000 dedi irtem 3 metre i$ geni$liği çift diskli $anzumanlı gübreli 15000 ..güngör 3 metre i$ geni$liği tek diskli gübreli : 10000 .. kurt baltalı $anzumanlı gübreli pistonlu iz bırakmalı : 9000 ... kurt diskli modeli sadece gübresiz varmı$ bizede diskli lazım buralarda baltalıyla i$ yapan yok nasıl olur nasıl biter bilmiyorum .. baltalı batmaz diyolar kafam iyice karı$tı :) bu güngör mibzerler nasıl kullanan var mı içlerinde en makul fiyatı olan güngör ..

Bizim tanıkdık 3 kişi geçen sene şakalak aldı memnun kalmadılar. Tekrar irtem ile değiştirdiler irtem pahalı fakat ekim makinalarında adamlar profosyonel ve kendini kanıtlamışlar. Biz geçen sen 9.000 TL ye aldık gübreli modelini bu seneki fiyatlardan haberim yok
Fakat 1000 fark yüzünden şakalak alacaksanız sakın almayın.