Ankara Agrotech 2008

En çok nh ' dan fotoğraflar var,o yüzden bu bölüme açıyorum.Fuara dar bir zamanımda katıldığım için fazla fotoğraf çekemedim,kusura bakmayın.Fuara gelice;çok durgun,sakin ve bir o kadar da eksikti.Kutlucanların neden fuara gelmediğine anlam veremedim.New holland,Landini,Itmco,Case-İH,Tümosan,John Deere,Deutz,Same,Lombarghini katılan traktör markalarıyla.Ekipmanda hemen hemen hepsi vardı.Eker-mak standı çok küçüktü,şakalak bu sene yoktu.En çok satış John Deerelerde olmuştu,bence en canlı ve güzel standlar John Deere,Tümosan ve Şahsuvaroğlu standlarıydı.Özellikle deutz standında neredeyse motorla gezecektim :).Fazla bir yenilik yoktu,geçmiş fuarlarda görülebilecekler burada da vardı.Siyah tümosan ve tc5070 baş köşedeydi.Küçük ekipmanlar,aletler açısından çok azdı.Neyse daha fazla uzatmayayım çenem düştü.

>>>SoN<<<

Ynt: Ankara Agrotech 2008

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=6610.msg69931#msg69931 date=1220039230' Alıntı:
Süper fotolar Çağrı, emeklerine sağlık. Siteden anlaşsaydınız bir kaç kişi görüşseydiniz keşke...
Benim ne zaman gideceğim belli değildi,ortalama yarım saat vakit bulabildim.Ondan dolayı arkadaşlara uyamam diye bir girişim içinde de bulunmadım...

Paylaşım için sağol Çağrı, bende cumartesi günü 2 saat kadar uğrayabildim, sonra dayanamadım taa çayyolundan pazar günü bir daha gittim 2 saat kadar daha gezdim...Katılımcılardan 9-10 tanesi zaten tanıdığım kimseler olduğundan fuar ziyaretinden çok esnaf ziyaretine döndü, bol bol yiyip içtik :) Ama katılım zayıf, fuar renksizdi genel itibarı ile...Sevgiler...

Selam
Arkadaşlar Tarım Fuarı olarak katılımcı ve ziyaretçi sayısı en yüksek olan fuar Ekim ayında düzenlenecek olan Bursa Tarım fuarıdır.Ziyaret etmenizi tavsiye ederim.Gerek traktör gerekse ekipman olarak beklentilerinize cevap alabilirsiniz.
Hayırlı ramazanlar

bence bu fuarı Ankara yerine Polatlıda yapmalılar katılım daha fazla olur
Polatlı Ankara ' nın tarım merkezi en çok çiftçilik Polatlıda yapılıyor Ankaralı büyük çiftçiler yavaş yavaş Polatlıya kayıyor
Beypazarı-Sivrihisar-Yonak-Haymana vs. buğdayını falan Polatlıya getirirler bütün alış-verişlerini Polatlıdan yaparlar büyük çoğunluğu Traktörlerini dahil Polatlıdan alırlar
Polatlı Ticaret Borsasının bi benzeri Türkiyede sadece 4 tane bulunuyor

işin kısası bence Ankara Agrotech Fuarını Polatlıya taşımaları lazım

fuar ' a bende gittim,hem firma sayısı hemde katılım sayısını çok az gördüm.hiç bir yenilikte görmedim eski bildiğimiz sistemlere devam.
En ilgimi çeken 2. kattaki el sanatları ve üzüm bağları oldu.
4 kök yeni üzüm bağı, 6 adet çam ağacı ve bir adette sapı kemik olan ufak cep çakısı aldım. başka ilgi çekecek herhangi birşey bulamadım.
Ha birde kore malı bir traktörün arkasındaki sökülebilir takılabilir ufak kanal kepçesi çok ilgimi çekti, resimleri daha sonra yolluyacağım. teşekkürler arkadaşım.

gökoğlu link=topic=6610.msg71735#msg71735 date=1220488907' Alıntı:
fuar ' a bende gittim,hem firma sayısı hemde katılım sayısını çok az gördüm.hiç bir yenilikte görmedim eski bildiğimiz sistemlere devam.
En ilgimi çeken 2. kattaki el sanatları ve üzüm bağları oldu.
4 kök yeni üzüm bağı, 6 adet çam ağacı ve bir adette sapı kemik olan ufak cep çakısı aldım. başka ilgi çekecek herhangi birşey bulamadım.
Ha birde kore malı bir traktörün arkasındaki sökülebilir takılabilir ufak kanal kepçesi çok ilgimi çekti, resimleri daha sonra yolluyacağım. teşekkürler arkadaşım.
Kioti dimi abi.Gerçekten güzel.O traktör çok iş yapar bence...

POYRAZLI SALİH link=topic=6610.msg71709#msg71709 date=1220477177' Alıntı:
bence bu fuarı Ankara yerine Polatlıda yapmalılar katılım daha fazla olur
Polatlı Ankara ' nın tarım merkezi en çok çiftçilik Polatlıda yapılıyor Ankaralı büyük çiftçiler yavaş yavaş Polatlıya kayıyor
Beypazarı-Sivrihisar-Yonak-Haymana vs. buğdayını falan Polatlıya getirirler bütün alış-verişlerini Polatlıdan yaparlar büyük çoğunluğu Traktörlerini dahil Polatlıdan alırlar
Polatlı Ticaret Borsasının bi benzeri Türkiyede sadece 4 tane bulunuyor

işin kısası bence Ankara Agrotech Fuarını Polatlıya taşımaları lazım
Evet o tarafta daha çok çiftçi var ama şehirleşme de sizin o tarafa doğru kayıyor yani yakında çiftçilik azalacak bence polatlı tarafında.Adam çiftçilikten bir senede kazandığını araziyi verip ev yaptırsa bir ayda kiradan kazanacak.

SERKAN link=topic=6610.msg71675#msg71675 date=1220472905' Alıntı:
Selam
Arkadaşlar Tarım Fuarı olarak katılımcı ve ziyaretçi sayısı en yüksek olan fuar Ekim ayında düzenlenecek olan Bursa Tarım fuarıdır.Ziyaret etmenizi tavsiye ederim.Gerek traktör gerekse ekipman olarak beklentilerinize cevap alabilirsiniz.
Hayırlı ramazanlar
evet o fuara çok iyi diyorlar...