Jx 75 Pro Kullanma klavuzu ve bakım saatleri

Merhaba iyi günler arkadaşlar.Bu yaz ortasında bir Case Jx 75 aldık. Tabi bayilerin satma çabaları yüzünden pazarlık sonrası hemen traktör geldi bizde kullanmaya başladık.Şuan 150 saatte yaklaşık...50 saatte ilk bakım dediler gittik yaptırdık ikinci bakım kaç saatte olacak açıkcası ben servise güvenemedim 250 saatte gelin dedi.Elinde kullanma klavuzu olan yada bakım saatlerini bilen varmı ?

Ynt: Jx 75 Pro Kullanma klavuzu ve bakım saatleri

arkadaşım servis dogru soylemiş ilk bakım 50 saatte sonraki bakımlar 200 saate bir her motorda oyledir erkuntlarda falan oyleydi suan deutz kullanıyorum bunların 250 saate bi bakımları :) o yandan deutz biraz daha iyi garantisi bittikten sonra 300 saate bi değiştirsende olur yagını.

cazgin0020 link=topic=58896.msg634561#msg634561 date=1348823547' Alıntı:
arkadaşım servis dogru soylemiş ilk bakım 50 saatte sonraki bakımlar 200 saate bir her motorda oyledir erkuntlarda falan oyleydi suan deutz kullanıyorum bunların 250 saate bi bakımları :) o yandan deutz biraz daha iyi garantisi bittikten sonra 300 saate bi değiştirsende olur yagını.
İnsanı şüpheye düşürüyor adam kuru kuru taktı filtreleri uyarmama rağmen o yüzden sordum.Yinede kullanma klavuzu vermeyen fabrikada suç...

Haydee link=topic=58896.msg634578#msg634578 date=1348829660' Alıntı:
İnsanı şüpheye düşürüyor adam kuru kuru taktı filtreleri uyarmama rağmen o yüzden sordum.Yinede kullanma klavuzu vermeyen fabrikada suç...
Neden vermiyor ki ? Bize verdiler tdd lerde ikisindede ?