bolu dan erkut yaktı met ettiler aldık almaz olaydık dagıtmadıgı yer kalmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

b-807462-bolu_dan.jpg

Ynt: bolu dan erkut yaktı met ettiler aldık almaz olaydık dagıtmadıgı yer kalmadı

abi geçmiş olsun ne iş yaparken oldu böyle
birde neresini dağıttı ki sökülmüş her yeri :( :( :( :( :( :(

Ynt: bolu dan erkut yaktı met ettiler aldık almaz olaydık dagıtmadıgı yer kalmadı

ufuk özkan link=topic=58923.msg634931#msg634931 date=1348944696' Alıntı:
abi geçmiş olsun cana gelmesin bunlar problem değil sıkma canını
Eğer arkayı dağıttıysa gerçektende büyük problem.Bizim burda bir tanıdığımız Valtra a95 le arkayı dağıttı 15 milyar masraf açmıştı...

Emin Ünal link=topic=58923.msg634935#msg634935 date=1348945098' Alıntı:
Eğer arkayı dağıttıysa gerçektende büyük problem.Bizim burda bir tanıdığımız Valtra a95 le arkayı dağıttı 15 milyar masraf açmıştı...
kardeşim insana birşey olmasın gerisi bi şekilde halledilir

geçmiş olsun evet arkadaşlara katılıyorum cana geleceğine mala gelsin onla geçmiş olsun
umarım işlerin yoğun olduğu biranda böyle bir sıkıntı çıkmamıştır.
ve de garantiniz devam ediyordur umarım.

geçmiş olsun :( ne yapacan canınıza bişey olmasın canınız sağolsun ama böyle kesip atmakta olmaz mal canın yongasıdır derler...... :( :( :(

geçmiş olsun önemli olan can tabiki

ama önemli olan fabrikanın malının arksındadurması gerek umarım garanti kapsamına girer girmesse o bölgede gözden düşeceği kesin

muhittin cihan link=topic=58923.msg634976#msg634976 date=1348948089' Alıntı:
11no ünlü 4lü pulluk dener ken arkayı ve şanzumanı
Tahminim doğruymuş demek ki...Geçmiş olsun abi.Yaptırdıktan sonra satmayı düşünüyor musun ?

imalat hatası olmasın. bu kadar hasar normal değil gibi geliyor. hangi marka olursa olsun pulluk denerken arkayı ve şanzımanı dağıtmaması lazım

Götür Hurdalıga ıtekle gıtsın veya Dereye İtekle Gitsin Nıe Bu kadar Sıkıntı yapıon. Bızde kullanıyoz bız 5 12 pulluk ayagını kırdık ama arkayı dagıttıramadık o motorda bı problem vardır ılk defa bı erkuntta duydum bunu. her makına gıbı erkunttada olcak. olmaz dıe bısey yok ama fabrıka ve servısın o traktoru bır an once problemını cozmesı lazım. tekrar gecmıs olsun

berat06 link=topic=58923.msg634996#msg634996 date=1348950088' Alıntı:
Götür Hurdalıga ıtekle gıtsın veya Dereye İtekle Gitsin Nıe Bu kadar Sıkıntı yapıon. Bızde kullanıyoz bız 5 12 pulluk ayagını kırdık ama arkayı dagıttıramadık o motorda bı problem vardır ılk defa bı erkuntta duydum bunu. her makına gıbı erkunttada olcak. olmaz dıe bısey yok ama fabrıka ve servısın o traktoru bır an once problemını cozmesı lazım. tekrar gecmıs olsun

Aynen bende yeri geldiginde 5li 13 yeri geldigin 5li 12 no kullanıyorum.22ligi agır goble kullanıyorum ama allaha şükür daha banamısın demedi.ama geçmiş olsun yinede cana degil mala gelsin.

wood link=topic=58923.msg635000#msg635000 date=1348950867' Alıntı:
Aynen bende yeri geldiginde 5li 13 yeri geldigin 5li 12 no kullanıyorum.22ligi agır goble kullanıyorum ama allaha şükür daha banamısın demedi.ama geçmiş olsun yinede cana degil mala gelsin.
Ben mutlaka bı problemden dolayı dagıttıgı dusuncesındeyım. bızde 4 11 taktık ama onunda ayagını kırıyodu ama yınede arka dagıtmadı.. cana degıl mala gelsın ıns fabrıka fln bı cozum bulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...