2012 Yaz Dönemi Video çekimleri! HD devamı var....

Ynt: 2012 Yaz Dönemi Video çekimleri! HD devamı var....

eline emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler umarım bereketli bir yıl olmuştur.
favorim son video son zamanlar biraz ayarsız olmuş ama yine de favorim o dur ;)

ellerinize sağlık çok profesyonel olmuş benim de halim hep böyle iş yapmaktır ama ya adam bulamıyorum ya başka bişey :(
teşekürler :)

Aspir link=topic=58950.msg635293#msg635293 date=1349036431' Alıntı:
Cok güzel ve orjinal bir paylasim, ilk videodaki silaj makinesinin markasi ne acaba?
bende cok baktım ama uzerınde model yazıyor marka bılındık deyıl sıvas Pankobırlıgın makınesı.

phantomerkunt link=topic=58950.msg635294#msg635294 date=1349036644' Alıntı:
güzel paylaşım son videoda yere dökmeyesiniz
yok dokmeye ramah kaldı ama bıttı araba az yuksek olsa daha guzel olcak alcak olunca cok dagınık oldugundan zor oluyor tam kaz bosalttıgı ıcın.

Güzel Videolar :)
Son Videoda Soförün Önüne Bakması Gerenk ;) + TC ' nin Helezonun Ucu Çok Dağıtıyor Ekini, Romörk ' tan Dökülme İhtimali Var...

omerfarukkoc link=topic=58950.msg635304#msg635304 date=1349037987' Alıntı:
Güzel Videolar :)
Son Videoda Soförün Önüne Bakması Gerenk ;) + TC ' nin Helezonun Ucu Çok Dağıtıyor Ekini, Romörk ' tan Dökülme İhtimali Var...

ilk kez deneyınce bakmak gerekıyor bırde romork alcak oldugundan zor oluyor avrupalılarınkı gıbı yuksek genıs olmadıgından zorr ıss bıraz ama yaptık dıyelım dıye cektık vıdeo yu

güzel paylaşım ilk videodaki makina Rostselmash olması lazım. son videodada tam gazda boşalttığı için savruk döküyor, brandacılarda hazır boşaltma helezonu brandası var. 2mt boylu isteğe göre kısaltıp kullanabilirsin. uzun olunca dağınık dökmez. fiyatı 25 lira.