Arkadaşlar nimet 70 e mi 80.4 e mi yoksa massey 277 g mi ?

Erkunt dşünüyorum ama fiyatlar biraz pahalı onu geçtim faizlerde pahalı...70 le 80 arasında sadece 5 bin lira fark var sizce hangisini tercih etmeliyim, yoksa sıfır almayıp ikinci el bir traktör alıp onunla mı devam etmeliyim... İkinci el traktörlerin faiz oranları nedir??? :S :S :S

Ynt: Arkadaşlar nimet 70 e mi 80.4 e mi yoksa massey 277 g mi ?

şimdi erkunt desek masseyciler saldıracak git en iyisi kendin bak hangisi hoşuna giderse onu al...
ben olsaydım servet alırdım ikinci el temizinden de alabilrisin sıfır alırsan zaten 500 600 saate kadar çok yaktığı için biraz zorlana bilirsin bu yüzden ikinci el hem ucuz hemde tassarruflu olur....
277 g da gelince bence onu alacağına git nalburdan el arabası al daha iyi

acelen yoksa biraz bekle bence hem faizlerde yüksek senin dediğin gibi
birde sıfır da illa zorunlumu bilmiyorum ikinci elde sıfır gibi bazen satıcılar oluyor onlardanda denk getirisen süper olur bence

ZİRAAT BANKASINDA SIFIR TRAKTÖR FAİZLERİ BİRAZ DAHA DÜŞTÜ HABERİNİZ OLSUN. AYLIK FAİZ %1,40 TAN %1,25 E DÜŞTÜ.
YENİ DEUTZ 4 SİLİNDİRLİ TURBO İNTERCOOL 80 LİK OLAN
AGROLUX 410 DT AL KARDEŞİM. ARKANA BAKMA

şerefli1 link=topic=58954.msg635349#msg635349 date=1349081789' Alıntı:
o kadar da değil berat bi intercoll ve lda işi çözüyo ok-*-s
yok abı be ıntercollerde olsa lda da olsa 4 sılındırlı gıbı olmaz. 4 sılındr olsa daha ıyı dusuncem bızım burda genelde sallı ve 4 sılındr tercıh edılır

Tümosan ı öneren kardeşim Tümosan iyi hasta sıfır aldıktan sonra ikinci eli çok düşüyor... Case jx 75 ler nasıl ve kaç silindir...