buda benim efsanem 6206 d

Ynt: buda benim efsanem 6206 d

lambalarına varana kadar herşeyi orjinal daha kabinide ne renk boyasak diye düşündük bu şekildi değiştirmedik hiç o yüzden böyle kaldı. 13500 saatte 1977 model rektefesiz iyi bakıyoruz ona.ilk sahibiyim

bunlar çok başkaymış gerçekten kıymetni bilenler çok faydalandı bunlardan korumayanlarda hurdaya çıkardı. atalarmız boşuna dememiş bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye.1977 model 35 sene oldu bi rektefe yaptırdığın zaman bi 35 sene daha gider diye düşünüyrum :)

6206d link=topic=58993.msg638725#msg638725 date=1350142802' Alıntı:
bunlar çok başkaymış gerçekten kıymetni bilenler çok faydalandı bunlardan korumayanlarda hurdaya çıkardı. atalarmız boşuna dememiş bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye.1977 model 35 sene oldu bi rektefe yaptırdığın zaman bi 35 sene daha gider diye düşünüyrum :)
bu traktörleri zamanında sıfır alıpta kullananlar en 30 yıl anahtar değdirmeden kullandı..piyasadaki deutz ların çoğu daha yeni yeni rektefe oluyo..bizimki 75 model rektefe istiyo ama yaptırmıyoz çünkü çekişinde çok bi düşüş olmadığı için..özellikle motoru çok dayanıklı.

tek sorun kışın çok soğuklarda çalışmıyor sıkıştırması artık azaldığı için o yüzden yoksa daha 10 sene rektefe yaptrmadan gider 35 yıl olmuş sıkıntısı yok ön tekerlek bilyeleri bile orjinal daha ;) inanmayanlara adresi veriyim sutasını alıp gelsin ;)