SATILIK -SOĞAN SÖKME MAKİNESİ VE 50 KG'lık Kuru Soğanlar

Ynt: SATILIK -SOĞAN MAKİNESİ VE SOĞAN TOHUMLARI-

Merhaba trakkulup ailem uzun süredir teknik sorunlar nedeniyle foruma giremiyordum bugun tesadüfen girebildiğimi fark ettim :D tekrar aranıza dönmek beni çok sevindirdi :D makınemiz satılıktır soğan tohumu değil soğanın kendisidir 50 kglık torbalarda orta boy ve takoz boyutlarında soğanlarımız satılıktır

Ynt: SATILIK -SOĞAN SÖKME MAKİNESİ VE 50 KG'lık Kuru Soğanlar

Bu makina soğanı söküp sıra haline getiriyor.Biz çok basit ,makina bile denmeyecek bir aparatla aynı işi yapıyoruz.Sanayide 200-300 liraya yaptırılabilecek bir alet.Soğanın altına dalıp söküyor ve sıraya daraltıyor.Asıl sorun sıradan alıp çuvallama makinasına döken bir makina. Bu ara onun üzerinde çalışıyorum.Eğer bildiğinde, tanıdığında hurda şeklinde, bir kenara atılmış soğan veya patates sökme makinası olan varsa, bana haber verebilir mi?

Ynt: SATILIK -SOĞAN SÖKME MAKİNESİ VE 50 KG'lık Kuru Soğanlar

anayurtlu 3105d link=topic=59011.msg636372#msg636372 date=1349384831' Alıntı:
berkay bittimi soğan işi depoladınızmı tarladamı duruyo biz bugün bitirdik hepsini depoladık hayırlısı..
abicim sökümü yaptık ama torbalama fırsatımız olmadı yağmur biraz ıslattı kuruyunca torbalayacağız depoyu tuttuk biraz tamirat gerekiyormuş yaptırdık Allah izin verirse önümüzdeki hafta hallederiz ( inşallah ) sizinki nasıl oldu sattınız mı bir kısmını verim nasıldı ?
aksazli link=topic=59011.msg636381#msg636381 date=1349388461' Alıntı:
hayırlı pazar olsun.. bereketli olsun..
Amin cümlemizin abicim.
ranger link=topic=59011.msg636411#msg636411 date=1349424405' Alıntı:
Makine kırşehirde mi polatlı da mı? çuvallama makinesinin piyasası ne kadar bilgin var mı?
Makine şuanda haymanada ilanda yazdığım gibi tüm bakımları fabrikada bizzat Şener DEĞİRMENCİ tarafından yapıldı hareketli parçalarının çoğu değiştirildi sıfır ayarında :D Değirmencioğlu yeni yaptığı yerden toplamalı torbalama makınesini amcamın tarlasında Bereket TV ye tanıttı reklam filmi çektiler o makinenin fiyatı 35000 lıra civarı diye biliyorum ama 30 olur ama 40 olur ayrıntılı bilgim yok