VEEEEEEEEE BEKLENEN VİDEO.ERKUNT & FENDT ÇEKİŞME

Ynt: VEEEEEEEEE BEKLENEN VİDEO.ERKUNT & FENDT ÇEKİŞME

tuhaf bir video....bir motorun arka ağırlıkları yok diğerinde var. dikkat ettinizmi erkunt neden hiç patinaj yapmıyor tekerlerde su olabilir mi ? sonuçta asfaltta çekmek neyi ifade edecek..traktörleri pulluk çekme ,çizel çekme gibi tarla işlerinde denemek lazım.hanginin yakıtı daha az ona bakmak lazım.bu tür çekişmelerde her türlü ali cengiz oyunu olabilir...... şyt-*-sa kötülemek istediğin traktörü getir üstüne istediğin şoförü bindir sonra ne istersen yap... zuha-*-s yanlış anlasılmasın hiçbir markayı kötülemiyor ve marka fanatikliği yapmıyorum....

Erkunt böyle işleri iyi beceriyor , köy kahvelerinde konuşulacak tarzda iyi efsaneler oluşturuyor. Bir bakıma başarılı bir strateji.
Lakin teknoloji , sağlamlık vb konularda Fendt ' ten kaç yıl gerideyiz bunu tartışmamız lazım.

bu videoya sadece gulunur tartisilmaz dahi fent teknoloji saglamlik devi zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s arkadaslar haksizsam haksizsin deyin tamam erkunt ulkemin mali ama arasindaki fark tartisilamaz

ben erkunt sahibiyim. çekişmelerde genelde erkunt çekiyor. ağırlık olarak diğerlerinden üstün. rampada boğulup duman atmasını,ağırlıklarını söküp traktörü normal kiloya düşürerek önleyebilirsiniz. ben öyle yapıyorum. ağırlıkları gerektiği yerde takıp kullanıyorum. sonuçta ağırlıklar portatif. işine göre kullanırsın olur biter. birde bu çekişmeler türklerin kanında var,evvelden öküzleri boğaları güreştirirmiş atalarımız,bizlerde traktörleri güreştiriyoruz. ata sporumuz yani..benim görüşlerim bunlar.

Fendt traktörmü be erkuntun yanında erkuntculara rakip traktör kalmadı artık paletli dozerlerle falan çekişsin fendtide ezmiş artık erkunt vs jcb erkunt vs caterpillar görürsek şaşmamak lazım

ne kadar erkunt düşmanı var bea bu güreş kim iyi güreişirse o yener arkadaş adam hastaymış bilmem neymiş anlama on numarasın oğlum sana verdiğim paraya helal olsun ok-*-s ok-*-s

55-46 link=topic=59075.msg637159#msg637159 date=1349706053' Alıntı:
muzaffer abi boşuna fendt diye tutturuyormus zuha-*-s

aynen valla daha fendtte mentte gözüm kalmadı zaten bunu görünce sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa
gidip kürene kovalayacam erkunta laf atanları daha hala ders almadılar içerlerinde yara oldu erkuntun önüne geleni sürüklemesi zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

şerefli1 link=topic=59075.msg637162#msg637162 date=1349706199' Alıntı:
aynen valla daha fendtte mentte gözüm kalmadı zaten bunu görünce sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa
gidip kürene kovalayacam erkunta laf atanları daha hala ders almadılar içerlerinde yara oldu erkuntun önüne geleni sürüklemesi zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
çekemiyolar erkuntu muzaffer abi erkuntu çekemeyen anten taksın :D