NH TD5050 SHUTTLE'LI [2012]...!!!

Ynt: NH TD5050 SHUTTLE'LI [2012]...!!!

kRnbL_59 link=topic=59086.msg637180#msg637180 date=1349710271' Alıntı:
güzel paylaşım...panelin yanındaki o gösterge saati ne acaba ?

Kompresör basınç gösterge saatine benziyor, herhalde bunlara kompresör de koymuşlar ama saatin yeri hoş değil. Hattatlarda da aynı yerde. :)

768 link=topic=59086.msg637193#msg637193 date=1349712674' Alıntı:
Kompresör basınç gösterge saatine benziyor, herhalde bunlara kompresör de koymuşlar ama saatin yeri hoş değil. Hattatlarda da aynı yerde. :)
Evet abi,Kompresörün saati.Ben bir ara sormuştum bu saati trakkulup ' e :)

Gecen yıl case fırması koç fabrıkasına gezı düzenlenmişti bu arada kayserılıyım fabrıkayı gezerken yurt dışına uretılen Nh ve caselerı görünce genel müdüre sordum sayın müdürüm turk cıftcısı bu kalıteyı haketmıyormu dıye müdürün cevabı tabıkıde alışık olduğumuz cınstendı devlet polıtıkası yapacak bısey yok demıstı ınanın o traktörleri görünce helal olsun demmiştim yapabılıyoruz dıye gercekten gurur duydum herkesın görmesını tavsıye edlerim

Yürüsün gitsin işine devlet politakısıymış. Adamları hala anlamadınız mı... Göz göre göre bizleri ikinci sınıf muamelesi gösteriyorlar ve bizler hala gidip onlarda mal alıyoruz.. Esas bize yazıklar olsun.

Nasılsa eskileri satıyorlar burada, adamların müşteri sıkıntısı yok ki. Onuda 5 sene sonra Türkiyeye satar, 10 senemizde bunlarla geçer. Aynı para ile 10 sene önceki teknolojiyi yeni diye satın alıyoruz Ülkemizde maalesef..

devlet politikasınla ne alakası var *******
politikası demeden geçemeycem sakın kusura bakmayın

[size=11pt]Mesajınız Site Kurallarına Aykırı Kelimeler İçerdiği İçin Düzenlenmiştir...
Düzgün Kelimeler Kullanalım Lütfen...
[/size]

Güzel video paylaşım için teşekkürler...

Bu arada ilgili video New Holland eski kabin, yeni kabin ki Türkiye ' ye verilmeye başlamış ilk bu kabinden daha başarılı...

Selamlar,

Bize bunu reva gören firmaların malını almamak lazım. Piyasada bir mala fazla talep olunca gereğinden fazla fiyata satılıyor. Uzel in gitmesi , NH a çok yaradı , çiftçiler için ise kötü oldu.

ay ben böyle politikanın.avrupalının canı canda bizimki patlıcanmı.Buna rağmen traktör satışları türkiyede rekor kırıyor.Avruplı traktörlerde kullanılan standart özellikler bizde yok.olduğu zamnda fiyat farkı olur.Tek çare var yaniliklere ayak uydurmayacağız eskiye devam,herzamanki gibi uyumaya devam.