Güncel Gübre fiyatları

13-24-12+10 (SO3)+ME (Demir ve Çinko) gübremi köyde teslim aldım.
Fiyat: 72 TL yazmıştım,kurlardaki düşüş nedeniyle teslim aldığım tarihteki güncel fiyat olan 70.60 TL/torba ödedim.

WP_20170217_09_37_38_Pro.jpg

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Abi; biliyosun biz pek ekini çiğnemek istemiyoruz, mahalle baskısı var. Gübretaş NitroPower hakkında düşüncen nedir?
Üre ve AS uygulamasını tek seferde karşılar mı?

1. azot gübrelemesinde üre kullanan çiftçiler ve/veya sadece 1 defa azot gübresi uygulayan çiftçiler için olur. Nitropower = Üre + AS (%25 Üre % 8 AS). Nitropowerin içeriğindeki AS üreden biraz daha erken etkili olacağı için, normal üre kullanımından daha sonrada uygulanabilir.

Muzaffer hocam bu fiyatlar tüccar fiyatımı .21 AS fiyatı cok.
Bizim memlekette.
Üre : 1240
Yeni cıkan nikropewer 33 : 1150
Sülfat : 670

Tüccar Fiyatı 850 abi ,hatta vadeli 1100 imiş onlarca kişi aldı bu fiyattan zarara bakar mısın.Bilgilendirme için teşekkür ederim kooperatifte 688 imiş tonda 170 tl zarardan kurtuldum az kalsın kapora verecektim.Teşekkür ederim:)

Tüccar Fiyatı 850 abi ,hatta vadeli 1100 imiş onlarca kişi aldı bu fiyattan zarara bakar mısın.Bilgilendirme için teşekkür ederim kooperatifte 688 imiş tonda 170 tl zarardan kurtuldum az kalsın kapora verecektim.Teşekkür ederim:)
Nasıl bir bayiymiş yazıktır be kardeşim bu kadarda fiyat farkı olmazki.
Ben sülfatı tohumdan sonra almıştım parasını ta o zmn ödedim ,bizim kop müdürü cok iyi biri Allah razı olsun .gübreyi cıkarmadım bile indir bindir işi olmasın diye ,tkk depoda duruyor.
Belki 33 yasak kalkar diye ikinci postaya 33 atarım diyordum 33 cıkmayınca yeni cıkan powerede pek aklım yatmadı yine AS 21 aldımdı .ben aldımda 640 dı .şuan 670 olmuş.

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Nasıl bir bayiymiş yazıktır be kardeşim bu kadarda fiyat farkı olmazki.
Ben sülfatı tohumdan sonra almıştım parasını ta o zmn ödedim ,bizim kop müdürü cok iyi biri Allah razı olsun .gübreyi cıkarmadım bile indir bindir işi olmasın diye ,tkk depoda duruyor.
Belki 33 yasak kalkar diye ikinci postaya 33 atarım diyordum 33 cıkmayınca yeni cıkan powerede pek aklım yatmadı yine AS 21 aldımdı .ben aldımda 640 dı .şuan 670 olmuş.

12kg 26 CAN atıp 20-25 gün sonra da 13kg 21 AS atacağım bu yıl Allah izin verirse. Bizim tuccarimizda acıma duygusu kesinlikle yok kooperatif olmasa durum daha da vahim olur.Allah cümlesine bereketli ürünler versin