HATUNSARAYLI TARIM yeni nesil gubre serpme makinalari

selamlar sitenin degerli dostlari, bu siteyi arama motorunda tesadufen buldum ve yeni uye oldum.ismim mesut KONYA da hatunsarayli tarim makinalari firmasinin yonetim kurulu uyesiyim. bu forum sitesinde ilerleyen gunlerde hem uretici olarak hemde burdaki diger arkadaslardan bircok konuda fikir alisverisinde olacagimiza inaniyorum.YENi nesil gubre makinalarini turkiye TARIM ISLETMELERI MUDURLUGU bu sene bizi tercih etti.makina katalog ve teknik ozelliklerine www.hatunsarayli.com adresinden ulasabilirsiniz.

Ynt: HATUNSARAYLI TARIM yeni nesil gubre serpme makinalari

herkese ayri ayri tesekkurler.hos bulduk. hizla gelisen teknolojiye hizli bir sekilde ayak uydurmak zorundayiz rekabet sizin de deginiz gibi kalite ve uygun fiyat garantisini getirir. bizim firma olarak tek sansizligimiz bazi bolgelerde marka bilirligimizin az olmasi, urunlerimizi yakindan inceleme sansiziniz olsa bircok konuda bize katilacainiza eminim .o yuzden konya bursa corlu ve istanbul avrasya fuarlarinda bizi ziyaret edebilirsiniz.

Belli bölgelerde , belli ürünler çok tutuluyor. Bunlara göre elinizdeki ürün yelpazenizin geniş olması lazım. Trakya için konuşuyorum , her köyün toprak yapısı birbirinden farklı , bazı köylerde baltalı , bazı köylerde tek bazı köylerde yeni çıkan çift diskliler tercih ediliyor. İyi bir seçenek olmak için tüm türlerin sizde olması lazım , servislerinizin yaygın olması lazım , 2. elde makinanızın değerli olması lazım. İrtem bunları iyi sağladı bizim bölgemiz , bölge firma olmanın avantajını iyi kullandı. 2.elde makinaları iyi satılıyor , şimdi buradan bakıyorum ülkemizin uzak yerlerindede yayılmış. Bunları sağladıktan sonra , ürünleriniz kaliteli olduktan sonra şansınız yüksek diye düşünüyorum.

19945688.jpg
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]