3 metre gübreli elektrik izli irtem mibzerimiz geldii...

arkadaşlar bu sene mibzerimizi değiştirmeye karar verdik
gönlümüz kurttan yanaydı ama kurt mibzeri yetiştiremeyince şakalak la irtem arasında kaldık düşündük taşındık ve bölgemizin malı irtemi almakta karar kıldık

Ynt: 3 metre gübreli elektrik izli irtem mibzerimiz geldii...

Hayırlı olsun,bölgemizdeki en iyilerden birini almışsınız. Geçenlerde Lüleburgaz fuarında görünce şaşırmıştım, İrtem in rengi artık kırmızı olmuş. :)

hayırlı olsun, güle güle kullanın yeni makinenizi, Özgür ün makine ile aynı gün teslim aldınız herhalde?
ama sizinki gübreli modelinden Özgür ün gübresiz modeli...

Henüz köye gidip göremedim ama bizim makinada geçen hafta geldi , acaba hepsi aynı kamyonda mıydı? :) Çok ilginç bir tesdüf olur.
Bizimki 19 luk , çift diskli ve gübreliydi. Kamyonda olan makinalrı gördüyseniz var mıydı aralarında acaba?

saolun arkadaşlar
makinayı kullanan arkadaşlarda referans alarak aldık hepsi de memnundu bana kalsa şakalak alcaktık ama kısmet irtem miş
makina bize 10000 tl ye geldi biz fabrikadan almadık bayi aracılığı ile aldık makinayı fabrikadan alsak belki daha ucuz olabilirdi..
yanlız bi şeye pişman olduk keşke elektronik izli alsaydık daha iyi olcaktı elektronik izlilerdeki kumanda tarlanın dekarını ölçüyor makinanın kaç km hızla gittiğini gösteriyor makinada toğum bitince uyarıyor ve izi kendisi otomatik bırakıyor..fakat bizim kumanda sadece iz bırakıyor başka özellği yok kumandanın