Mehmetçik' ten pkk' ya insanlık dersi !

Şırnak ' ın Gabar Dağı ' nda operasyona çıkan Mehmetçik, yakaladıkları 2 PKK ' lıya kendi elleriyle yemek yedirerek insanlık dersi verdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri ' nin bölücü terör örgütü PKK ' ya karşı yürüttüğü amansız mücadele tüm zor şartlara rağmen devam ediyor. Mehmetçik sıcak-soğuk dinlemeden vatandaşın huzur ve güvenliği için dağlarda törerist arıyor.

Şırnak ' ta Gabar Dağı ' nda da bir grup terörist olduğunu tespit eden Mehmetçik skorsky helikopter ile dağa indirildi. Güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışma sırasında 2 terörist sağ olarak ele geçirildi. Operasyon devam ederken sağ yakalanan teröristler de silahları alındıktan sonra gözetim altında tutuldu.

2(3).jpg

Yemek vakti geldiğinde ise asker yemek yerken PKK ' lıları da unutmadı. Mehmetçik, onları da kendi elleriyle doyurarak insanlık dersi verdi.
3(2).jpg

Görüntülerde, yemek yiyen bir askerin önündeki PKK ' lıya, 'Sana şimdi normal şartlarda bizim elimizle yemek yedireceğimizi söylemiyorlar sana değil mi?' diye soruyor. PKK ' lı başını sallayarak onaylıyor. Asker daha sonra, 'Ama bak biz sana yemek veriyoruz iyilik yapıyoruz, ama böyle demiyorlardı değil mi sana? Bizi farklı gürüyordun' diye soruyor, PKK ' lı yine başını sallayarak onay veriyor.
1(5).jpg

Asker ise, 'İşte hayat insanoğlu. Bak arkadaşın Nedim ' e sor ona ben elimle baktım, çay verdim, sigara verdim kendi elimle' diye konuşuyor.

Ne oyunlar içinde olduğunuzun farkına varın artık lan ermeni piçleri./b]

http://www.haberfedai.com/Insanlik-dersi-Mehmetcik-PKKli-kahpeyi-elleriyle-besledi-FOTO.html

video:

http://www.facebook.com/photo.php?v=353735204719357

Ynt: Mehmetçik' ten pkk' ya insanlık dersi !

geçen yılda parkesini veren mehmedim şimdi şehid..vatan hainine merhamet edilmez.çünki o vatanı bölmeye uğraşır.ama biz Türküz merhamet ederiz....

keykubat link=topic=59206.msg639061#msg639061 date=1350243832' Alıntı:
teröriste yemek veren parkesini veren bence onlardandır.
bence yanlış düşünüyorsun abi nihayetinde oda bi insan ama zihniyeti farklı biz TÜRK oğlu türküz merhamet bizim kanımızda var dinimizde var bende bazen diyorum onlara acırsan onlar sana acımaz ama olmuyo oraya çıkanlara acınmaz hakkı o da işte içimizdeki bu merhamet herşeyden ağır basıyo

helal olsun askerimize mi desem yoksa bunlara iyilik yaramazmı desem anlıyamadım yanlız şu varki bu videoyu görebilen ve zorla orada duranların yandaşlık yapanların fikri değişebilir

abi sen nasıl konuşuyon öyle anlamıyorum...geçen yıl parkesini veren komutan şehid oldu vatan uğruna şehid oldu şimdi onun konumu ney o zaman açıklarmısın abi...

şerefli1 link=topic=59206.msg639081#msg639081 date=1350245496' Alıntı:
abi sen nasıl konuşuyon öyle anlamıyorum...geçen yıl parkesini veren komutan şehid oldu vatan uğruna şehid oldu şimdi onun konumu ney o zaman açıklarmısın abi...
muzaffer abi kızma ya o komutanımız vatanımız uğruna şehid oldu o türklüğünü sergileyip merhamet edip ona parkesini verdi öbürüdü şerefsizliğini gösterdi çekti o komutanımızı vurdu rabbim canım vatanım TÜRKİYE yi bölmeye çalışanları kahrı perişan etsin inşallah

şerefli1 link=topic=59206.msg639081#msg639081 date=1350245496' Alıntı:
Komutanın durumunu elbette Allah bilir.Ben bunlardan tiksiniyorum bunlara insan demeye dilim varmıyor bunları insan olarak görüp değer verenlerde bana göre onlardan olanlar.

ne alakası var abi sende onlar gibi yaparsan onlardan ne farkın kalacak ki insanlık göstereceksin ki bi farkın olmalı
orada parkesini veya yemek veren onlara yardımım dokunsun yada teroristlere faydam olsun diye vermiyor insanlık olsun die veriyor...

55-46 link=topic=59206.msg639100#msg639100 date=1350246239' Alıntı:
ne alakası var abi sende onlar gibi yaparsan onlardan ne farkın kalacak ki insanlık göstereceksin ki bi farkın olmalı
orada parkesini veya yemek veren onlara yardımım dokunsun yada teroristlere faydam olsun diye vermiyor insanlık olsun die veriyor...
boş verin bunları bunlar insanlıktan anlayacak olsa cana kıyarmı.insan olana insan gibi muamele edilir herkez neyi hakediyosa hakettiği gibi davranacaksın.

keykubat link=topic=59206.msg639098#msg639098 date=1350246071' Alıntı:
Komutanın durumunu elbette Allah bilir.Ben bunlardan tiksiniyorum bunlara insan demeye dilim varmıyor bunları insan olarak görüp değer verenlerde bana göre onlardan olanlar.
abi yanlış konuşuyorsun ve haddini aşıyorsun bunlara insan diyenler bunları insan olarak görüp değer verenlerde bana göre onlardan olanlar sözü direk bana benim yukarıda ki yazdıklarıma karşılık söylenmiş sözler ne yani bende mi pkk yım çok haddini aştın yaşını başını almışsın benim sana akıl vermem yanlış olur ama akıllı ol sınırı taşırma ben TÜRK OĞLU TÜRKÜM senin ne haddine bana onlardan demek işte sen ve senin gibi düşünenlerden dolayı bugün bu durumdayız çok yazık acıyorum vallahi sana 41 yaşına gelmişsin ama millete hitap şeklini öğrenememişsin

elinde silah olmayana bizim kılıcımızda kalkmaz tetiğimizde düşmez arkadaş....
o zaten YÜCE TÜRK MİLLETİNİN HAKİMLERİNİN huzurunda hesap verecek ve fare deliğine girecektir öyle elini kolunu sallaya sallaya gezecek değildir kimseyi aç bırakarak susuz bırakarak zülüm edemezsin eğer öyle olsaydı keykubat abi YÜCE ALLAH kafire bir damla su bir lokma ekmek vermezdi YARADAN RABBİMİZ yarattığı bütün canlıların rızkınıda beraber yaratmış biz zülüm ederek ayakta durmuyoruz biz merhamet ederek ayakta duruyoruz eğer bin yılldır bu ANADOLU topraklarında hüküm sürüyorsak o da merhamet edişimiz dendir. biz yamyam değilizki bir aciz insan elimize düştü diye ona işkence ve zulum edelim....sen kandırılmanın ne olduğunu biliyormusun eğer bilmiyorum diyorsan hiç günah işlememiş bir kulsun o zaman çünki şeytan yada nefsin seni hiç kandırıp günah işletmemiş sana yani günahsız bir kulsun oysaki sadece ALLAH IN RESULLERİ VE PEYGAMBERLERİ GÜNAHTAN TEMİZLENMİŞ MÜNEZZEHLERDİR....onlardan gayri diğer bütün insanların günahı muhakkak vardır ..öyleyse biz çok günah işliyoruz diye ALLAH bizi açlıktan öldürmesi gerekirdi ....neyse merhamet böyle bişe işte sen eline geçerse merhamet etmezsin ...ama biz elinde silah olmayana zulüm etmeyiz gelmiş teslim olmuş dahası mahkemede biter orada zülüm etmek BİZ TÜRKLERİN ŞANINA YAKIŞMAZ
merhamet etmeyen merhamet bulamaz ....... ok-*-s

delihan link=topic=59206.msg639105#msg639105 date=1350246607' Alıntı:
abi yanlış konuşuyorsun ve haddini aşıyorsun bunlara insan diyenler bunları insan olarak görüp değer verenlerde bana göre onlardan olanlar sözü direk bana benim yukarıda ki yazdıklarıma karşılık söylenmiş sözler ne yani bende mi pkk yım çok haddini aştın yaşını başını almışsın benim sana akıl vermem yanlış olur ama akıllı ol sınırı taşırma ben TÜRK OĞLU TÜRKÜM senin ne haddine bana onlardan demek işte sen ve senin gibi düşünenlerden dolayı bugün bu durumdayız çok yazık acıyorum vallahi sana 41 yaşına gelmişsin ama millete hitap şeklini öğrenememişsin
la havle.....
seni kasdettiğimi nerden çıkardın.benim demek istediğim bu mahlukata hakettiği gibi davranacaksın dedim.yinede söylediklerimin arkasındayım.
sen benim haddimi hududumu ölçüp biçeceğine yazdığımı idrak etmeye çalış.

arkadaşlar keykubatın dediğini sadece ben mi anladım yaww,yani kısacası iyilik etmem edenede isyanederim diyor yani aşırı düşünüyor bu onun ve aslında hepimizin en doğal hakkı neden yanlış anlıyorsunuz sahbetteki kimseyi hedefe almadıki şimdi celallenmeyin bence sakin olun ...

alaattin abiyi anlıyorum ..bu mahluklara insanlık yapmak haramdır.bunlara ekmek yerine mermi yedireceksin

arkadaşlar bir kansızın yoluna birbirizi kırmayın.sonuçta bu soysuzlar ne yaparsak yapalım kendi bildiklerinden şaşmazlar.hadi bunlar saf ,çahil dağda taşta kandırılmış diyelim.ya meçlisdekiler nolcak onların coğu okumuş kişiler(pkk yanlısı partinin mv yani).adamlar çatır çatır bizlerin vergileriyle maaş alıyo devletin her türlü imkanından yararlanıyo dahada bildiklerini yapıyo.hep geçim derdi yüzünden ,gece ,gündüz, aç ,susuz calışıyoruz neden bizler kaçakcılık yada devlete baş kaldırmıyoruz.içimizdeki allah korkusundan.ama bu yaratıklarda böyle bi durum yokki.sanki ülke genelinde kölelik ,ırkçılkmı var.haramı ,helali.allahı kitabı bilmeyen bi kitleye ne güven olur.tamam iyiniyet merhamet edelim ama anlıyan kim.
bu resimdeki kansız fırsatını bulsun o yemek veren askeri o dakka öldürmezse bende ne olayım.ben onu beşi bilmem VATAN İÇİNDE VATAN OLMAZ.baş kaldıran her kim olursa o baş gövdeden ayrılmadıkcada bu sorun hallolmaz.