Traktör firmalarının WEB sayfaları içinde sizce en iyisi hangisi?

Ynt: Traktör firmalarının WEB sayfaları içinde sizce en iyisi hangisi?

traktörlerin detaylarına inseler çok güzel olacak ta temel açıklamalar var oda yetersiz oluyo şu durumda hiç birisi tatmin edici değil kanaatindeyim :)

Yerli firmalar daha tam düzen oturtamadı. O yüzden pek birşey diyemem. Ama Türk Traktör ve Erkunt iyi sayılırlar. Yabancı firmalar içinde CLAAS ' ın web sitesini tek geçerim. Bunu normal beğeni maksadında söylemiyorum. Bir Yazılım mühendisi olarak. Aynı zamanda sitelerinide sürekli takip ettiğim için söylüyorum. Adamlar her yeni ürünleri için özel WebSpecial hazırlıyorlar. Her türlü teknik bilgi ve dökümantasyonda mevcut. Resim, vidyo, animasyon, online drive vb.... bir sürü aktif özellik sitelerinde mevcut. Süreklide yenilik oldukça genişliyor. Zaten bu işi yapan ayrı bir departmanlarıda var.

Bir Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi Ve Web Tasarımı & Proğramlama Dalındaki Üstün Bilgime Dayanarak Bunları Söylüyorum;
Ben Sitelerin Birçoğunu Kolaylık Açısından Beğeniyorum...

JOHN DEERE CLAAS LANDİNİ LS TÜMOSAN Gibi Markaların Siteleri Tasarım Açısından Sade Kalıyorlar Biraz...
Ama İçerik Ve Dökümantasyon Açısından Hiçbir Sitenin Eksiği Yok Diyebilirim...

Emin Ünal link=topic=59217.msg639307#msg639307 date=1350321751' Alıntı:
Valtra mı Nh mi deseler her türlü Valtra derim ama ,web Sitesinde Nh...Yalan yok.
siteyi bi incelesene bence güzel tüm markalar var tüm markaların fiyatları var tüm markaların özellikleri fotoğraflı ayrıntılı bi şekilde var ve tüm markalara uygun lastik seçimi ekipman seçimi ve arazine uygun traktör yönlendirmesi var benim hoşuma gitti yani